Skocz do zawartości

Słuchawki pełnowymiarowe BT+kabel do 1000zł


Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje nowych słuchawek, pełnowymiarowych  do 1000 zł.

Fajnie gdyby były bezprzewodowe ale z możliwością podpięcia kabla, będą używane 80% dom (PC z karta ASUS STX 2) 20% poza domem (telefon).

Lubie granie ciepłe w V, moje poprzednie słuchawki z których bylem zadowolony to CAL!, BEYERDYNAMIC Custom One Pro i ostatnio Audioquest Nightowl.

Dobrze zeby były tez wygodne jak np. Nightowl.

Sam wybrałem Beyerdynamic LAGOON lub Sony WH-1000XM3 i nie wiem które lepsze, odsłuchy w sklepach raczej nie wchodzą w grę, muszę kupić w ciemno.

A może wybrać jakieś inne?

Edytowano przez qunik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałam zarówno Lagoon jak i WH-1000XM3. Pierwsze z nich nieomal kupiłam, więc to chyba najlepsza rekomendacja (jednak wygrały KEFy) ;) 

Lagoony mają wyważony dźwięk i zdecydowanie zyskują po porządnym wygrzaniu. Prosto z pudełka mogą zawieźć. Sony są fajne, rozrywkowe, ale ich ilość basu sprawia, że wszystko brzmi właściwie tak samo. Całkiem mi się podobały przy krótkim odsłuchu, ale na dłuższą metę wolałabym Beyerdynamic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Audioquesty akurat są niewygodne, bo są aż za duże i spadają mi z głowy jak tylko lekko odchylę ją do tyłu, co tylko potwierdza, że wygoda słuchawek to kwestia mocno osobista. We wszystkich słuchawkach po czasie też wyrabiają się pady i stają się odrobinę bardziej dopasowane. Ja na Lagoony czy na Kefy nie narzekałam po odsłuchu około 3-4h, dłuższych akurat nie przeprowadzałam. Sony - na tyle na ile ich słuchałam wydawały się byc wygodne, ale nie byl to wielogodzinny odsłuch ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może znaleźć się ktoś z głową niekompatybilną do konkretnych słuchawek. Zwykle problemy maja ludzie z dużymi głowami i słuchawki których pałąk nie jest w stanie objąć. Tyle że duże słuchawki o pojemnych padach na pewno nie stwarzają żadnych problemów jeśli lezą prawidłowo. Z zasady mało przestrzeni wewnątrz padów sprawa, że trudno w nich wytrzymać komfortowo przez wiele godzin.  Wiele słuchawek które same dopasowują się do rozmiaru głowy wprawdzie obejmuje pewien zakres, jednak często można go zmienić i przystosować słuchawki do większej lub mniejszej głowy. Potrzebny jest do tego zwykle tylko śrubokręt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...