Skocz do zawartości

Stereo do pokoju 19m2


helmut..

Recommended Posts

49 minut temu, helmut.. napisał:

Przesłuchałem chyba z 14 kolumn i już nie szukam, będą to zensory 7 lub obrony 7, nic lepszego w założonym budżecie dla mnie, podkreślam dla mnie i mojej muzyki nie znajde

A ja zupełnie niedawno przeczytałem opinie jakiegoś forumowicza, który stwierdził, że zensory do muzyki zupełnie się nie nadają 🙂. I w sumie to nawet pomyślałem, że może kolega osluchany i ma rację , a ja jako właściciel zensorow głuchy jestem. Ale jak widzę nie tylko mi ich granie odpowiada. A nie są to jedyne kolumny jakich sluchalem. 

A wracając do Twojego tematu. Czy z Cyrusa One już zrezygnowałeś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

A ja zupełnie niedawno przeczytałem opinie jakiegoś forumowicza, który stwierdził, że zensory do muzyki zupełnie się nie nadają 🙂. I w sumie to nawet pomyślałem, że może kolega osluchany i ma rację , a ja jako właściciel zensorow głuchy jestem. Ale jak widzę nie tylko mi ich granie odpowiada. A nie są to jedyne kolumny jakich sluchalem. 

A wracając do Twojego tematu. Czy z Cyrusa One już zrezygnowałeś? 

Też to czytałem, w dziale Kina Domowego :) I też myhślałem,że ze słuchem mam coś nie tak :) 

52 minuty temu, helmut.. napisał:

Dziękuję, kolumn co prawda jeszcze nie posiadam ale będą to zensory lub oberony.Zastanawiam się jeszcze czy nowe czy używane. 

Posiadam zestaw 701 + Zensor 7 i gra to, przynajmneij dla mnie, świetnie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, helmut.. napisał:

Co mnie ciekawiło to porównanie bezpośrednie także R-n803 i A-s701 , bo głosy rózne na forum . Otóz słuchałem obu i wrazenie mam takie ,ze jednak A-s701 jest troche lepsze pod wzgledem dzwięku , jest takie jakby dociążenie i lekkość , ale sa to róznice b.małe . Jakos mi to tak lepiej troche grało , definitywnie jednak zbyt mało tego słuchalem by zdecydowanie potwierdzić swoje odczucia (tu ślepy test byłby dobry :) do weryfikacji)

 

Myślę, że dobre są Twoje odczucia chociaż słuchałeś ich bardzo krótko. Też stałem przed takim wyborem i padło na wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego jak chcesz wpłynąć na dźwięk. Kable Klotza są znane z tego ze dadzą zupełnie przeciwny efekt niż Chord Carnival Silverscreen. Wszystko zależy od tego co lubisz w dźwięku i co chcesz osiągnąć. Najlepiej najpierw podłącz sprzęt kablami jakie masz i potem można się zastanawiać na jakie kable zmienić. Jeśli nie masz żadnych to lepiej najpierw kupić tanie miedziane przewody głośnikowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna powiedzieć ,ze na razie nie mam zadnych , Klotz kosztuje 10 zł , zwykły miedziany chyba z 5-6 zł , wiec może lepiej kupic od razu Klotza ?

mozesz opisac co da Klotz a co ten Chord ?

btw , kojarzysz moze kable Procab LS25 ?  jak ten Klotz i Chord mają sie wzgledem siebie i tego Procaba ?

 

osobiscie nie wierze w jakies kablowe cuda ale jakis kabel musze miec :) , z drugiej strony wiem ,ze zmiana zwyklego drutu jaki kiedys mialem na Procaba dała dobry rezultat

Edytowano przez helmut..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...