Skocz do zawartości

Który z tych zestawów wybrać do DENON AVR-X1600H?


Paw Eł

Recommended Posts

Witam ponownie,

Panowie, proszę doradźcie, który z tych zestawów dobrać do tego amplitunera: 80 procent to filmy + tv i 20 procent muzyki. Tak naprawdę waham się między dwoma:

Pokój 28m2

1. elac starlet za 2000zł

2. magnat cinemotion 510 znalazłem za 1400

Jeszcze mam pytanie: czy warto dopłacać i do tego amplitunera kupić KLIPSCH REFERENCE THEATER PACK 5.1 - bo jego cena to praktycznie suma dwóch poprzednich propozycji, ale podobają mi się miedziane wstawki i sub bezprzewodowy.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paw Eł napisał:

Witam ponownie,

Panowie, proszę doradźcie, który z tych zestawów dobrać do tego amplitunera: 80 procent to filmy + tv i 20 procent muzyki. Tak naprawdę waham się między dwoma:

Pokój 28m2

1. elac starlet za 2000zł

2. magnat cinemotion 510 znalazłem za 1400

Jeszcze mam pytanie: czy warto dopłacać i do tego amplitunera kupić KLIPSCH REFERENCE THEATER PACK 5.1 - bo jego cena to praktycznie suma dwóch poprzednich propozycji, ale podobają mi się miedziane wstawki i sub bezprzewodowy.

 

Pozdrawiam

Te reference theater raczej do max 20m2 

Ten zestaw zagra lepiej w 28

https://kon-sul.pl/kino-domowe/glosniki-kolumny/klipsch-pack-r-51m-51?gclid=Cj0KCQjw17n1BRDEARIsAFDHFewltv6OT6U2Gfj-zEk2b9SizDcuBoalyaKnzxyAWb08a9XZkedXEEoaAsFBEALw_wcB

To minimum na ten metraż ampli też przydał by się mocniejszy onkyo w podobnej cenie ma 20W więcej

Edytowano przez Edward Gałka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Edward Gałka napisał:

Te reference theater raczej do max 20m2 

Ten zestaw zagra lepiej w 28

https://kon-sul.pl/kino-domowe/glosniki-kolumny/klipsch-pack-r-51m-51?gclid=Cj0KCQjw17n1BRDEARIsAFDHFewltv6OT6U2Gfj-zEk2b9SizDcuBoalyaKnzxyAWb08a9XZkedXEEoaAsFBEALw_wcB

To minimum na ten metraż ampli też przydał by się mocniejszy onkyo w podobnej cenie ma 20W więcej

No nie wiem, słuchałeś tego centralnego? Jest okropny :P

Moim zdaniem ELAC Stratlet. A jeśli monitory to system zbudowany na Monitor Audio Bronze 2 + 1 albo FX + center. To wtedy tak.

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...