Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki nauszne z przyzwoitym mikrofonem do 500zł


Recommended Posts

Cześć,

Przejrzałem już sporo tematów na forum, ale nie udało mi się znaleźć tematu, który pasowałby do moich potrzeb idealnie (zwykle przedział cenowy był zbyt wysoki). Poszukuję słuchawek bezprzewodowych nausznych głownie do telekonferencji/skype'a i w drugiej kolejności do muzyki. Fajnie byłoby żeby słuchawki działały podczas ładowania i miały opcję odłączenia mikrofonu (gdybym chciał korzystać od czasu do czasu podczas spaceru). Chciałbym przeznaczyć maksymalnie 500 zł. 

W tej chwili używam Plantronics Blackwire 500, ale potrzebuje czegoś bezprzewodowego żebym mógł poruszać się po domu w trakcie konferencji, a także przełączyć się na telefon w razie takiej konieczności. 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepiej zrobisz kupując do tych słuchawek adapter bluetooth. Do rozmawiania najlepiej nadają się słuchawki z mikrofonem na wysięgniku  takim jaki masz przy Plantronics Blackwire 500. Adapter bluetooth Xiaomi pozwala na ładowanie gdy się go używa i obsługuje mikrofon słuchawek. Do tego sterowanie z pilota słuchawek działa poprzez ten adapter. Ponadto możesz być w połączeniu z dwoma urządzeniami ( np. telefon i komputer ).

shopping?q=tbn:ANd9GcQUkoNNYQCJRzgRqu9i3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MobyDick napisał:

Myślę że lepiej zrobisz kupując do tych słuchawek adapter bluetooth. Do rozmawiania najlepiej nadają się słuchawki z mikrofonem na wysięgniku  takim jaki masz przy Plantronics Blackwire 500. Adapter bluetooth Xiaomi pozwala na ładowanie gdy się go używa i obsługuje mikrofon słuchawek. Do tego sterowanie z pilota słuchawek działa poprzez ten adapter. Ponadto możesz być w połączeniu z dwoma urządzeniami ( np. telefon i komputer ).

 

Dzięki za odpowiedź. Przejrzę temat bo mam obecne słuchawki na USB, a nie po minijacku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niedawno przechodziłem przez podobny wybór. Pracuję zdalnie cały dzień przy kompie, więc wygoda słuchawek BT jest nieoceniona i tez zależało mi na czymś z dobrym mikrofonem, bo moje poprzednie Philipsy nie nadawały się do rozmów.

Kupiłem Sony WH-CH700N i wszystko jest mega. Świetnie grają, na callach nie mam problemu. Służą dzielnie codziennie i sprawują się extra , bardzo polecam:)

Niestety nie działają podczas ładowania, ale za to starczają na długo. Ja używam codziennie a ładuję je raz w tygodniu albo i rzadziej. Mikrofon mają wbudowany, więc w żadne odłączane cuda nie trzeba się bawić.

Edytowano przez starycezary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam słuchawki od tygodnia i muszę przyznać, że póki co bardzo fajnie się sprawdzają. Priorytet, czyli rozmowy skype/telefon bardzo spoko, mikrofon sprawdza się elegancko. Odtwarzanie muzyki jak na moje amatorskie ucho mega. Gdybym miał się do czegoś przyczepić to brak przycisku wyciszania mikrofonu (byłoby spoko gdyby np przycisk play/stop wyciszał). Póki co mega zadowolony. Dzięki za podpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...