Skocz do zawartości

Kino domowe 30m2pokój do 3000pln


xHyper

Recommended Posts

Witam. planuje kupić coś ciekawego do 3000pln. Pokój ok30m2 myślałem o samych 4x satelitach +1x centralny +1x sub i mam pytanie czy będzie to jakoś grało czy nie bardzo. Patrzyłem na sklepach i zazwyczaj są komplety 2x podłogowe kolumny + 2x satelity + 1x centralny tylko problem u mnie jest taki, że nie mam gdzie dać podłogowych, ponieważ nie mam miejsca, ale mam za to z tyłu pokoju tylko czy będzie to jakoś grało czy nie bardzo? Narazie proszę o odpowiedzi na pytania podane wyżej pózniej się będę skupiać na modelach itd.

Edytowano przez xHyper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Zdecydowanie może tak byc. nic nie stoi na przeszkodzie. nie patrz na to co jest oferowane w sklepach.

Bez problemu.

Aczkolwiek za 3000 będzie Ci ciężko kupić takowy system. Nawet z rynku używanego. Co nie znaczy że nie możliwe.

Ciężej dostać niż cały zestaw standardowy? Na logikę powinno być tańsze i tylko sub powinien być jakiś lepszy, żeby nadrabiał dobrze myśle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie logika to nie ma za wiele do gadania :) Są monitory dużo droższe niż kolumny podłogowe.
Co do orientacyjnej ceny zestawu amplituner + 5.0 to pierwszy przykład  brzegu:

Yamaha RX-V485 + Indiana Line Nota 260X + 740X + 240X - 3700zł. A to raczej zestaw budżetowy. Bez subwoofera.

A to przykład cenowy tylko. Nie wiem czy to w ogóle zagra odpowiednio na takim metrażu.
Ja bym radził po prostu dołożyć do budżetu więcej (raty?) i kupić coś porządnego a nie najtańszą z możliwych opcji.

Edytowano przez Stolarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stawiasz na jakość dźwięku, proponuję zestaw Yamaha RX-V485 z Polk Audio T531. Zagra dobrze tak w kinie domowym, jak i stereo. A do tak dużego pomieszczenia musisz zastosować dobry i mocny subwoofer, mniejsze i tańsze modele nie mają sensu. Spójrz na Klipsch R-12SW.

Zapraszam po wyceny, w przypadku pytań służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, xHyper napisał:

Wyjątkowo słaby amplituner.

Yamaha 485 + Heco Ambient 5.1 jeśli może być taki mały zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...