Skocz do zawartości

Pomox w doborze stereo


tomisss

Recommended Posts

Witam serdecznie,

potrzebuję pomocy w skompletowaniu stereo do małego zalonu z aneksem Powierzchnia salonu 22,5 m2, sprzęt ustawiony na szafce tv o szerokości 2,5 m i wysokości 0.5 m. Chodzi o apmlituner z funkcjami sieciowymi i kolumny. Założony budżet 3000 +- 300. Gatunki polska alternatywa, rock, blues.

Myślałem o Yamaha r-n602 lub Onkyo tx-8250, tylko z czym to zestawić?

W załączniku miejsce ustawienia.20200505_054803.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od elektroniki, wybór pomiędzy Onkyo TX-8250 i Yamaha R-N602 zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Pod względem wyposażenia urządzenia oferują podobny poziom, różnią się charakterystyką brzmienia. Yamaha jest bardziej rockowa, energiczna, dynamiczna. Onkyo natomiast oferuje bardziej swobodne, analityczne, dokładne, równe granie.

Kolumny - moja propozycja jeśli patrzymy na budżet, to Pylon Audio Pearl Monitor. To dobre, uniwersalne monitory. Idąc w górę jakościowo na pewno polecałbym Monitor Audio Bronze 2. To szybkie, swobodne i bardzo dynamiczne granie. Dobrą opcją będzie także Polk Audio S20E.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam do indywidualnych wycen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, pewnie skończy się na odsłuchach w domku. Myślę, że pokusiłbym się o posłuchanie Onkyo w zestawach z Monitor Audio Bronze 2, Polk Audio S20E i z ELAC B6.2. Yamahe też wziąłbym do odsłuchów.

Możecie wycenić takie zestawy?

Pozdrawiam

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,
Udało mi się odsłuchać R-n602 z Elac debut 2 b5.2 i b6.2. Było nieźle, ale potem usłyszałem jak grają z nią Polk Audio s20e i one w moich uszach wygrały. Mam jeszcze tylko dylemat, czy nie lepiej będzie podpiąć te s20e do marantza pm6006 a jako żźródło wziąć wxad-10? Chyba że jakiś inny wzmacniacz? Chciałbym zmieścić sie w 4000 pln.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...