Skocz do zawartości

Miniwieża do pokoju dziecka


belinea

Recommended Posts

Hej wszystkim

Chcę kupić 9 letniemu dziecku mini wieżę do pokoju. Budżet powiedzmy do 700 złotych aczkolwiek nie mam ochoty przepłacać jeśli między sprzętem za 700 czy nawet 800 zł a takim za 400-500 nie ma specjalnej różnicy. Nie oczekuję, że taki sprzęt będzie brzmieć rewelacyjnie ale też nie musi (dziecko w tym wieku nie będzie w stanie tego rozróżnić). Ważne aby ta jakość była po pozytywnej stronie, żeby sprzętu po prostu dało się słuchać, żeby nie pierdział, nie dudnił itp :)
Z innych wymagań, chciałbym radio (analogowe, cyfrowe niepotrzebne), BT, wejście AUX i regulację tonów (głównie dlatego, że wolałbym mieć możliwość dostosowania tych parametrów do warunków w pokoju i miejsca ustawienia wieży w pokoju). Niestety, z wiadomych powodów, nie specjalnie widzi mi się wycieczka do różnych elektromarketów na testy więc będzie to zakup trochę w 'ciemno'. Inna sprawa jest taka, że oferta sklepowa jest jakaś taka uboga, może to standard a może pokłosie pandemii i zaległości produkcyjnych?

W oczy rzuciły mi się online'owo Kenwood M-718BT, Blaupunkty MS40BT i MS70BT oraz Sony CMT-SBT40D z tym, że Soniacza to jest jakaś końcówka, pojedyńcze sztuki (w zasadzie do zamówienia online tylko jedną sztukę na allegro znalazłem).

Jesteście w stanie pomóc?

Edytowano przez belinea
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze; jaki jest sens kupić coś co z dużym prawdopodobieństwem popsuje po 2 latach a szanse naprawy będą nikłe...Działajmy proekologicznie - lepiej wybrać coś starszej generacji, lepiej wykonane. Bez problemy tego typu sprzęt podziała n razy dłużnej od obecnej made in china. Toż to obecny sprzęt łamie się sam w rękach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

To może od razu wyjaśnie .... nie wchodzi w grę używka. Najmniejszej ochoty nie mam siedzieć na necie, przeglądać aukcji, sprawdzać (z moją małą wiedzą) czy dany model wart jest ceny czy nie, a potem jeszcze sprawdzać sprzedawcę i bawić się w ewentualny zwrot, gdyby coś nie podeszło. To nie wchodzi w grę. Nie mam na to ani czasu, ani wiedzy, ani ochoty. 

Edytowano przez belinea
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, belinea napisał:

To może od razu wyjaśnie .... nie wchodzi w grę używka. Najmniejszej ochoty nie mam siedzieć na necie, przeglądać aukcji, sprawdzać (z moją małą wiedzą) czy dany model wart jest ceny czy nie, a potem jeszcze sprawdzać sprzedawcę i bawić się w ewentualny zwrot, gdyby coś nie podeszło. To nie wchodzi w grę. Nie mam na to ani czasu, ani wiedzy, ani ochoty. 

Kto co woli; zatem czas trzeba znaleźć na obecne poszukiwania, później na reklamację a jeszcze później na zakup kolejnego sprzętu:) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeszliśmy kompletnie od tematu. Kupowanie używki jest o wiele bardziej czasochłonne, szczególnie dla kogoś kto nie ma odpowiedniej wiedzy. To chyba nie ulega wątpliwości.

Za 850 jest SONY CMT-SBT100 ogólnie dostępny. Z parametrów i funkcji wygląda dobrze, zakładam, że raczej będzie to grało poprawnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GleNinja napisał:

jaka reklamacje i zakup kolejnego sprzętu?  że niby onkyo, denon, yamaha się nie psują?

wszystko może sie zepsuć - 

pracowałem w sklepie audio - i reklamacje były przyjmowane na każdy sprzęt i ten droższy i ten tańszy

pomijam mante i tego typu wynalazki

Nie proponuje rozróżnienia sprzętu na droższy/tańszy a na nowy/używany. Ten używamy mam na myśli z epoki starych dobrych czasów... 20 lat temu...30 lat temu...

W sklepie się tez pracowało:) a teraz się serwisuje elektronikę:) ach te pierwsze dvd Manta z divX to były czasy; zacierające się silniki napędu płyty, nieudane upgrade użytkowników to były piękne czasy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, GleNinja napisał:

mała promocja w Media expercie - mimo wszystko polecam odsłuch - 

choć ta w miare ładnie gra, spora moc, wejście USB , BT, wejście audio z tv lub konsoli 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/hi-fi-audio/wieze-male/mikrowiezah-philips-btb2570-dab-z-bluetoot

Kupiłem córce ten model, dobrze sparuje z telefonem, CD czyta bez zarzutu, dźwięk nad podziw przyzwoity. Też kupiony w Media jakieś 5 miesięcy temu na jakimś promo za 599zł. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...