Skocz do zawartości

Kolumny stereo


Jakub Pietrzyk

Recommended Posts

Cześć, przeglądam od kilku tygodni Internet w poszukiwaniu kolumn. Nie mam zbyt dużego doświadczenia więc w końcu postanowiłem zapytać was o radę :).

Głównie słucham nowszego metalu, od lat 90 do współczesności.

Dysponuje pokojem o wielkości 20m^2. Niestety w kształcie prostokąta. Kolumny planuje umieścić na jego dłuższym boku bliżej ścian z dużymi oknami balkonowymi.

Posiadam wzmacniacz NAD C338 oraz gramofon Torens 201.

Dźwięk jaki lubię to delikatne podkreślenie dołu i góry, z tego co się orientuję gitary w metalu tak brzmią najlepiej. Efekciarstwo ujdzie, ale ze sporym umiarem. Chciałbym, żeby muzyka nie męczyła. Więcej nie potrafię powiedzieć.

Budżet w jakim chce się zamknąć to 3-4 tysiące za parę.

Myślałem o jakiś małych podłogowych. Klipsch rp-4000f rzucił mi się w oczy. 

Dzięki za pomoc 😁 To mój pierwszy raz tutaj, dajcie znać jeżeli czegoś jeszcze nie napisałem.

 

 

Edytowano przez Jakub Pietrzyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jesli szukasz kolumn do metalu do pomieszczenia około 20m2 to koniecznie zwróć uwagę na STX Electrino 250, Monitor Audio Bronze 6 lub Focal Chora 816 jeśli cenisz sobie dynamikę i krystalicznie czystą górę. 
Klipsch RP4000f niestety z NAD C338 nie zagra najlepiej więc jeśli nie chcesz wymieniać wzmacniacza to lepiej poszukać wśród innych kolumn takich jak wyżej. 

Napisz do mnie w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...