Skocz do zawartości

Kino w 10m2, Yamaha, Onkyo


Alex foli

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Trochę poczytałem różnych wypowiedzi tym forum i właściwie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje. 
Jak wynika z tematu, mam niewielki pokój w prostokącie, chciałbym wstawić kd 5.1, jako ampli patrzyłem na yamahe 485, może jakieś onkyo,  do tego oczywiście zestaw kolumn i tu właśnie pojawia się pytanie, jakie kolumny dobrać?

Odrazu zaznaczę, że najchętniej kupił bym Klipsch + onkyo i było by z głowy, problem w tym ze nie stać mnie na takie kolumny. 

Dlatego bardzo proszę o jakieś podpowiedzi zestawu dość budżetowego, powiedzmy minimum żeby to jakoś grało. 
 

Z góry dziękuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubad napisał:

To w tym przedziale jeżeli myślisz o yamaszce 485 to set z indiana line nota 260,740,240. Tylko nie wiem jak wygląda twój pokój czy dasz radę z rozmieszczeniem. 

Mam ładny prostokąt, wiec powinnaś się zmieścić wszystko. Właśnie wyszedłem z MM maja tutaj quadral quintas 6550 5.0 za około 1800 zł ale nie znam ich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Masz na prawdę nie duże pomieszczenie dlatego w grę wchodzą wyłącznie małe monitory. Kolumny podłogowe się uduszą i brzmienie będzie słabe. Kierując się zdrowym rozsądkiem dobrym rozwiązaniem byłaby Yamaha RXV485 + Indiana Line nota 260 na przód ,740 centralny oraz 240 na tył. Alternatywą mogą być Klipsch Reference Theater Pack 5.0 w połączeniu z Onkyo 696, a w przyszłości możesz dokupić subwoofer Klipsch R8SW. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,
Masz na prawdę nie duże pomieszczenie dlatego w grę wchodzą wyłącznie małe monitory. Kolumny podłogowe się uduszą i brzmienie będzie słabe. Kierując się zdrowym rozsądkiem dobrym rozwiązaniem byłaby Yamaha RXV485 + Indiana Line nota 260 na przód ,740 centralny oraz 240 na tył. Alternatywą mogą być Klipsch Reference Theater Pack 5.0 w połączeniu z Onkyo 696, a w przyszłości możesz dokupić subwoofer Klipsch R8SW. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

To ja bym poprosił wycenę, wróciłem jeszcze raz do MM, maja również note 550 wyglądają wręcz miniaturowa, myślisz ze to jednak zły pomysł ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kubad napisał:

550 to nie duże podłogówki ale w przypadku małych powierzchni odbierają trochę przestrzeni pomimo przedniego BR. Nota 260 powinny ci wystarczyć. 

W ogólności się zgadzam ale czy 260 nie powinny stać na stojaku ? Odrazu wyjaśnię ze nie będę jak miał równo ich postawić na szafce/komodzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...