Skocz do zawartości

Szkolne nagłośnienie - nic nie wiem...


Mikołajek

Recommended Posts

Dzień dobry, mnie i koledze jako najlepszym informatykom w szkole została powierzona opieka nad techniczną stroną wszystkich apelów i akademii, chodzi o nagłośnienie. niby jesteśmy najlepsi z informatyki w szkole ale o dźwięku rozstawieniu kolumn itd, itp nic nie wiemy (ja od 6 lat chodzę do szkoły muzycznej ale i tak niec nie czje). Szkolny sprzęt wygląda tak: 2 kolumny z zupełnie innych firm AUNA STREETSTAR 12, z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, oraz Ibiza Sound PORT15UHF-BT, z mikrofonem na ucho oraz normalnym bezprzewodowym - te dwa głośniki mamy ze sobą połączyć (dokładnie to auna mna być głównym głośnikiem, a ibiza drugim), jak połączyć te głośniki (aby grały równocześnie)?  Pod aune mamy podłączyć komputer z wyjściem mini jack - poprzedni ,,techniczni'' posiadali swój własny mikser i kable (żadnych kabli też nie mamy). Mógłbym poprosić o jakieś porady? Co dokupić, jak rozłożyć kolumny, jak je połączyć, jakim kablem to zrobić jak ustawić potencjometry, itd.

 

Z góry dzięki 

Jeszcze jedno - jakiego programu najlepiej używać do puszczania muzyki z płyt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...