Skocz do zawartości

zestaw stereo PMC twenty ?


denox

Recommended Posts

  • 3 months later...
1 godzinę temu, Marek Muszyński napisał:

Ciekaw jestem co autor wątku ostatecznie wybrał ? Szkoda, że tak nagle zamilkł, a może już mu "przeszło to audio".

Sam jestem zainteresowany PMC Twenty 5.22i do Naim Atoma.

Wypozycz, posluchaj i podziel sie swoimi spostrzezeniami, tez jestem ciekaw. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek Muszyński napisał:

Ciekaw jestem co autor wątku ostatecznie wybrał ? Szkoda, że tak nagle zamilkł, a może już mu "przeszło to audio".

Sam jestem zainteresowany PMC Twenty 5.22i do Naim Atoma.

Moim zdaniem te kolumny potrzebuj nieco lepszego zasilania.

Rozumiem że Atom jest mały i to dobrze grające kombo. Natomiast te kolumny uzyskają więcej w dzwieku ze wzmacniaczem bardziej nasyconym.

Naima już masz?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich wahaniach zdecydowałem się na wypożyczenie PMC Twenty 5.22i. Tylko nie liczcie na test, ponieważ nie jestem Kraftem :) .  Żałuję, że nie mieszkam w jego okolicy, z przyjemnością bym go "ugościł" na odsłuchu. Poza tym, jeśli zerknięcie na moją sygnaturę, to już wiecie dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marek Muszyński napisał:

Po długich wahaniach zdecydowałem się na wypożyczenie PMC Twenty 5.22i. 

Ciekaw jestem Twojej opinii. Sam mam malutkie db1 gold i... strasznie je lubię 😉. Kiedyś słuchałem w salonie zarówno 25.22 (bez i) jak i mniejszej wersji 21. 

A możesz zdradzić z jaką elektroniką ma to grać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, seba3002 napisał:

Ciekaw jestem Twojej opinii. Sam mam malutkie db1 gold i... strasznie je lubię 😉. Kiedyś słuchałem w salonie zarówno 25.22 (bez i) jak i mniejszej wersji 21. 

A możesz zdradzić z jaką elektroniką ma to grać? 

Naim Uniti Atom. Niektórzy tu obecni piszą, że do tych paczek Atom ma za małą moc /40W, ale jak piszą recenzenci, są to jakieś inne Waty/, ale na zagranicznych forach spotykałem się z opiniami, że jest bardzo o.k. Ponoć dobrze sprawdza się, przy niskich poziomach głośności.

Edytowano przez Marek Muszyński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Marek Muszyński - posłuchałem u siebie Naim-a Atom, byłem zaskoczony jego charakterem grania (zwłaszcza wysokich tonów) na tle Naima XS3 i SN3. Jednak teraz nie poleciłbym Atoma do głośników z otwartą czy mocną górą oraz równą czy delikatnie rozjaśnioną średnicą. Na tle wyższych modeli Naima, mały Atom WYRAŹNIE odstaje jakością brzmienia. Niskie tony absolutnie nie prezentują jakości oferowanej przez SN3 (bardzo duża różnica) ale także przez XS3. Wysokie tony w Atom są mocno zaznaczone, potrafią być wręcz nieprzyjemnie ostre, nie mają nasycenia znanego mi z  Naima XS3, za to wysokich tonów w Naimie SN3 jest przynajmniej o połowę mniej jak w Atomie. Oczywiście czarnego tła z Naima SN3 nie uświadczymy w Atomie, tak samo wokale z Atom-a są piskliwym szczebiotem na tle! Naima SN3, w sumie na tle XS 3.  Ładny ten Atom, nawet bardzo ale 13kzł za takie granie ? W życiu! Gra na poziomie wzmacniaczy zintegrowanych w kwocie 5-5,5 kzł. Rozczarowanie. A tak dobrze się sprzedaje, dziwne....

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...