Skocz do zawartości

Problem z transferem po instalacji tidal hifi


Art39

Recommended Posts

Szanowni, mam problem i proszę o poradę. Do tej pory miałem tidal premium przez smartfon szedł do chromaster audio, ten się łączył wifi z modemem plusa i przez wzmacniacz słuchałem muzyki. Od wczoraj przeszedłem na hifi i tnie kilka razy przy utworze. Czy możliwe że coś nie wydala przez to że mam teraz hifi? 

Być może jest to przypadek i coś się zwiesiło u dostawcy Plusa? Podpowiedzcie proszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POBIERANIE Mbps

1.43

 Ping 38 ms

 

Chwilami pobieranie 0,96

 

Tnie dzisiaj bardzo. Albo coś robią albo tidal hifi mi zabiera więcej niż mam. 

Druga sprawa. W ustawieniach mogę przejść na master. Dziwne bo nie mam tego dokupionego. Gdy miałem premium to nie mogłem wejść na hifi. Teraz gdy mam hifi to mogę na master

 

 

Dane komórkowe w tidal jak mam ustawić? Tak jak wifi (czyli hifi) czy normal? 

Edytowano przez Art39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że masz strasznie słaby Internet. Nic dziwnego, że Ci Tidal tnie.

Tak to wygląda u mnie na LTE w Orange na kartę: https://www.speedtest.net/result/i/3884718194 
a tak z kablówki: https://www.speedtest.net/result/d/186786100 (najtańszy pakiet z możliwych).

Czyli 111 Mbps na LTE i 152 Mbps przez kablówkę.

Spróbuj poszukać lepsze miejsce na router w mieszkaniu, może złapie mocniejszy sygnał i transfer się polepszy, choć dużej poprawy bym tu nie oczekiwał. Upewnij się też, że masz włączone LTE w routerze, a nie tylko 3G.

Najprawdopodobniej Plus ma bardzo słaby Internet w Twojej lokalizacji. Jedyne rozwiązanie w takiej sytuacji to zmienić operatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dedal75 napisał:

U mnie na WiFi na tidal master zdarzało się że dłużej wczytywał. Teraz nie sprawdzałem bo mam po kablu i na dodatek przeszedłem z vectry na Orange światłowod. Więc to wina neta. Mini pc beelink bt3 +Dac. Z tego gram. Pzdr

Czy gdybym modem podłączył do wzmacniacza cambridge cx80  po kablu jest szansa na stabilniejszy przesył? Jaki kabel byłby potrzebny? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...