Skocz do zawartości

Subwoofer


Bobo

Recommended Posts

Hej.

Zaznaczam, że jestem początkujący jeżeli chodzi o nagłośnienie.jest to mój pierwszy zestaw.

Posiadam zestaw stereo amplituner, konkretnie Onkyo TX-8250 i kolumny Polk Audio T50 i zastanawiam się nad subwooferem. Na brak basu w muzyce nie narzekam ale w grach na konsoli i filmach mi go brakuję. czy sub tu pomorze i jaki byście polecili.pomieszczenie 20m2.

Poki co mam na oku suby:

Rel t0i

Rel t5i

Klipsch R-120SW

Klipsch R-100SW

lub jakiś inny?

pytanie do was ktory zagra z moim stereo najlepiej.

Edytowano przez Bobo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę boję się odruchu basowego (ten otwór z tyłu subwoofera) Klipsch R-12SW, sub będzie pod ścianą, nie mam dużo miejsca, aby przesunąć go do przodu ,lub to nie robi różnicy  Mam opcję zakupu rel t5i za 1800 zł.  da też dobre kopnięcie jak Klipsch R-12SW. Nie chcę żałować zakupu, chcę uzyskać co najlepszy sprzęt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecił bym Tage PLATINUM SW-10 V.3 jest to kawał porządnego subwoofera ze wzmacniaczem w klasie AB żadne tam cyfrowe końcówki jak w większości nowych subwooferów . Sam swojego czasu szukałem suba ( mam poprzednią wersję SW10-V2 ) do stereo właśnie i muszę przyznać że ta skrzynka o słusznej wadze robi porządną robotę. Nowsza wersja będzie tylko lepsza dlatego warto było by wziąć ją pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...