Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe+kabel+mikrofon


Recommended Posts

Witajcie moi drodzy :)

 

Potrzebuje od Was pomocy odnośnie wyboru słuchawek jak w temacie. Muszą być, nauszne, bezprzewodowe, z możliwością podłączenia na kabel, z mikrofonem umożliwiającym komunikowanie się w grach(najlepiej odpinanym ❤️ choć nie koniecznie), oraz muszą cieszyć oczy. Wiem, że to spore wymagania od słuchawek, ale jestem człowiekiem wymagającym :) Dodatkowo chciałbym wydać jak najmniej, liczę się z kosztami tak do maksymalnie 450zł, choć to już trochę za dużo.

Używać ich chcę do standardowego słuchania muzyki (nie jestem jakimś audiofilem, po prostu chce dobra jakość dźwięku) do gier, ale żeby nie były zbyt ogromne ponieważ chciałbym również z nimi czasem skoczyć na trening.

 

Na ten moment, modele które znalazłem i nad którymi się zastanawiam to:

  • CREATIVE SXFI AIR  -  489zł (to już dla mnie naprawdę GÓRNA granica)
  • CREATIVE SXFI AIR C (czy one są również bezprzewodowe? znalazłem sprzeczne informacje)  -  promocja 349 zł !

Czym się różnią tak przede wszystkim, dla typowego laika?

  • MEE Audio Matrix2 AF62
  • Audio-Technica ATH-AR3BT
  • Może jakieś JBL warte polecenia?

Znalazłem jeszcze takie modele, ale bez większych informacji:

  • Boltune BH010
  • TaoTronics BH060

Warte to coś?

Proszę o jakieś dodatkowe propozycje, jestem skołowany ilością słuchawek na rynku i weryfikacją każdych z nich (aktualnie mam bardzo kiepski internet, więc tym bardziej ciężko jest mi buszować po recenzjach).

Pozdrawiam!

 

Edytowano przez Ferski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli szukasz słuchawek o lepszej jakości brzmienia z dobrą sepracją oraz prezentacją sceny dźwiękowej to zwróć uwagę na Audio Technica ATH SR30bt, ktore zagrają dynamiczniej niż AR3bt. Optymalnym rozwiązaniem byłyby Audio Technica SR50bt lub Sennheiser HD450bt ale w obu przypadkach budżet przekraczamy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Masz racje, Audio Technica ATH SR30bt wypadają świetnie z jednym tylko mankamentem... Nie ma możliwości użytkowania ich na kablu, co jednak zrobiło by znaczną różnicę w braku opóźnienia podczas gier online, nieprawdaż? A może mylę się i ich bluetooth jest wystarczająco dobry aby nie powodować opóźnień?

Kolejne propozycje, jednak już zdecydowanie za drogie, ale dziękuje za propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale raczej się nie skuszę patrząc na moje kryteria oceny, szukam czegoś z wyższej półki.

 

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? Czy mógłby się ktoś odnieść jak słuchawki Audio Technica ATH SR30bt sprawują się w bezprzewodowej łączności w grach online? Czy jest spore opóźnienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...