Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


Acid

Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem z audio. Do tej pory wszystko działało... względnie dobrze. Dziś natomiast dźwięk z tv szlag trafił. Ale po kolei:

Posiadam aplituner onkyo tx-8270, podpięte pod niego jest ps4, komputer oraz tv. Wszystko podpięte przez hdmi (ps4 hdmi do ampli, pc hdmi do ampli, tv przez hdmi arc do ampli). Dodatkowo podpięty kabel optyczny z ampli do tv. Z komputera dźwięk śmiga z głośników jak i telewizora, natomiast jak już próbuję włączyć np netflixa to dźwięk z amplitunera znika. Do tej pory tak nie było.

W momencie kiedy wejdę w setup ampli i zmienię source powiedzmy z arc na optical i wrócę do netflixa to dźwięk jest, z tv jak i głośników...natomiast przełączając nawet w podglądzie na inny serial/film dźwięk znika i zostaje tylko ten z telewizora. Zmieniałem chyba każde możliwe ustawienia i nadal to samo. Czyli po zmianach dźwięk na chwile wraca, żeby po chwili zniknąć. 

Przez komputer wszystko śmiga tak jak powinno, ps4 tak samo. Tylko z tv mam problem i już szlag mnie trafia bo nie mogę dojść co się stało. 

Aha dodatkowo na wyświetlaczu ampli mrugać zaczęło pcm... 

Przyznam szczerze, że jestem nowym użytkownikiem i moja wiedza w tym temacie jest raczej znikoma. Jeśli pominąłem jakieś istotne kwestie to proszę dopytać, chętnie uzupełnię. 

Tylko błagam pomóżcie ! :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...