Skocz do zawartości

Młode talenty


Recommended Posts

Jako, że dział niezbyt mocno oblegany, spróbuję wprowadzić trochę ożywienia.

Chciałbym przedstawić pewnego młodego człowieka, który jak się szybko okazało, ma smykałkę do walenia w bęben, a nawet kilka i w jeszcze inne rzeczy, które obok tych bębnów sobie pozawieszał ;). Myślę, że nie ma sensu nadużywać słowa pisanego - zapraszam do obejrzenia:

I co Państwo na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawy temat. Zwłaszcza, że młodzi ludzie (czasem dzieciaki) potrafią nieźle dać czadu i zaskoczyć umiejętnościami.

Ja od jakiegoś czasu mam w ulubionych na YT innego młodzieńca. Wystąpił w Australijskim "Got Talent" (nie wiem czy wygrał).  Teraz ma chyba 10 lat ale co wyczynia z gitarą..... to niejednego starego "szarpidruta" mógłby zawstydzić.  Jestem pełen podziwu dla takich młodych talentów. Będą z nich świetni muzycy a niektórzy już nimi są.

Wklejam dwa filmy, na jednym chłopak gra z samym mistrzem Santaną. Warto zobaczyć więcej filmów na jego kanale YT.

Taj Farrant

 

To mamy już perkusistę i gitarzystę. Kto następny do składu? 🙂

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Chłopak naprawdę czuje bluesa. Wszyscy są pod wrażeniem, z jaką łatwością przychodzi mu granie (pomijając niedogodności wynikające z obsługi "dorosłego" instrumentu :) ). 

Temat jest oczywiście ogólny i nie zakładałem, że będzie dotyczył tylko Karola. On po prostu podsunął mi pomysł. Jak najbardziej zachęcam do wrzucania wszelkich przykładów młodych ludzi, mogących pochwalić się nieprzeciętnymi zdolnościami i umiejętnościami muzycznymi. Trzeba ich wspierać, choćby przez oglądanie filmików i tzw ochy i achy. To bardzo motywujące i zachęcające do dalszej pracy. Wielu z nich, być może będziemy mogli słuchać w przyszłości na naszych dopieszczonych systemach audio ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...