Skocz do zawartości

Taga 606v.3 zmiana frontów na mniejsze ampli Denon AVR-X1000 lub Yamaha RX-V467


zalip

Recommended Posts

Cześć,

Zwracam się z prośbą o radę dotyczącą zmiany frontów na mniejsze, z racji przebudowy salonu. 

Obecnie posiadam zestaw Denon AVR X1000, Taga TAV-606 v.3 5.0 + sub Magnat 6725A, z którego ogólnie rzecz biorac jestem zadowolony.

W zanadrzu w piwnicy posiadam jeszcze ampli Yamaha RX-V467, który kiedyś okazyjnie zakupiłem i mogę użyć go zamiast Denona.

Może w ogóle w piwnicy mam lepszy sprzęt niż w salonie? :)

Zastanawiam się nad zmianą frontów na coś mniejszego/podstawkowego ze względu na zmianę aranżacji salonu - salon 25m2. 

Sprzętu używam w 70% do KD, 20% PS4, w 10% do muzyki.

Zależy mi na budżetowym rozwiązaniu - fronty które będą dawały podobne odrzucia do TAGI, i będą współpracować z centralnym i surroundami od zestawu Tagi.

W skrócie: fronty, małe, podstawkowe, budżetowe(600-800zl para?), nie gorsze niż Taga 606. 

Nie zamykam się na nowy sprzęt mogą być używki, sam rozważałem coś pokroju Magnat 202, ale to taka luźna propozycja.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Edytowano przez zalip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, rozejrze się za tymi używkami :)

Wpadły mi w oko jeszcze Dali Zensor 1, są warte uwagi? ewentualnie mam propozycję od kolegi z forum na Dali Zensor 3, ale wypadają ponad mój budżet :(  czy warto za cenę x2 magnata 202, różnica będzie znaczna? przypominam że do tej pory satysfakcjonowała mnie taga 606 :D

i czy warto wyciągać z piwnicy yamahę rx v467 czy zostać przy denonie x1000?

Edytowano przez zalip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki @S4Home

wczoraj wpadł mi jeszcze w oko magnat quantum 673, tylko zastanawiam się czy to wszystko ma większy sens, bo ampli sa jakie sa i nie zamierzam ich w najbliższym czasie zmieniać.

yamaha po porównaniu na papierze jest słabsza niż denon ale mam takie wrażenie, że jak ja uzywalem to brzmiala lepiej..

tannoy m2 też mam na oku, jednak aspekt wizualny małżonki o którym wcześniej nie wspominałem może mieć znaczenie, a średnio psuja do nowoczesnego wnętrza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...