Skocz do zawartości

Pioneer DV-410 a może philips, grundig, samsung,toshiba,panasonica, sony


jojo81

Recommended Posts

Witam, długo mnie nie było na forum, brak czasu przez prace, kobietę powoduje że pewnie powielam post ale może ktoś wesprze wiedzą w nowym roku. jestem na kupnie odtwarzacza dvd. Kwota do wydania- maks. 400zł (ale wolałbym mniej). Interesują mnie takie marki jak: Pioneer DV-410 a może philips, grundig, samsung,toshiba,panasonica, sony. Napaliłem się na pioneer dv-400 lub 410 ale może coś z innych marek będących na rynku coś jest technicznie i z podobnymi właściwosciami. Korzystając że utworzyłem nowy post, ktoś mi wytłumaczy różnice miedzy: przetwornik audio C/A - 192 kHz/24-bity (dv-400) i przetwornik dźwięku 96 kHz / 24 bit (dv-410). Lepiej czy gorzej?
Cytat

[code][/code]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dobrym rozwiązaniem może być jakiś tańszy model PIONEER-a np.: Pioneer DV-610AV nowy chodzi od 500 zł, to może urzywany uda się dorwać za 400 zł? Wtedy wspomniane 192 kHz/24-bity przyda się np. przy odczycie płyt DVD-AUDIO.


Używki odpadają, wole nie ryzykować, no chyba że jakiś kolega mój by sprzedawał to bym się skusił. DVD-AUDIO też raczej nie potrzebne, wziąłbym jeżeli była by okazja ale raczej ciężko będzie. Pozostaje tylko jakiś nowy model klasy pioneer dv400 lub dv410 z podobnymi właściwościami(philips, grundig, samsung,toshiba,panasonic,sony). DZIĘKI za wypowiedź w tym temacie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer dv-400 ma przetwornik C/A audio 192 kHz/24 bit a pioneer dv-410 przetwornik C/A audio 96 kHz/24 bit mimo że jest nowszy więc chyba lepiej kupić starszy model, dźwięk bedzie lepszy niż w nowy modelu. Jeżeli ktoś miał kontakt z tym sprzętem to proszę o podzielenie się wrażeniami i wyrażenie swojej opini.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nikt sie nie wypowiedział na temat przetworników. Myślałem o pioneer dv-410 ale ostatnio zainteresowałem sie panasonic dvd-511.
Może ktoś sie wypowie na ten temat? Może lepszy ten panasonic, przede wszystkim jest tańszy o 100zł??
Wiem że pioneer ma mozliwosć wgrania lepszego oprogramowania a w panasonic nie ma takiej możliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...