Skocz do zawartości

słuchawki do laptopa


Recommended Posts

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

@dbx zauważyłeś moze roznice pomiedzy bmw, mercedes, polonez, maseratti, syrenka/trabant, lamborgini, ford, i inne....

Wyobrazasz sobie sytuacje ze wchodzisz na forum motoryzacyjne i pytasz którym bedzie Ci sie jeździło najlepiej. Generalnie z grubsza mozna oszacować ale to i Tak Ty podejmujesz decyzji. Nie ma czegos takiego jak najlepsze sluchawki tak jak nie ma odpowiedzi na to ktory samochod. 

Z wyborem dac-a w Twoim przypadku majac zintegrowana dzwiekowke w laptopie a kupujac b.dobre sluchawki to tak jakbys w Lamborgini posiadał silnik z Corsy! No od biedy pojezdzisz ale kapci nie zerwie :)

Twoje pytanie czy dac i ktory? To jak z wyborem silnika do Lambo. Mozesz kupic podstawowy np. 300konny albo dopieszczony z bi-turbo 900-konny. Tak to sie  ma do dac-a mniej wiecej. Na pewno bedzie lepiej jeździł niz na silniku z Corsy 1.0.

Wybacz porownania do moto ale chce Ci to zobrazować. I przede wszystkim wszystko rozbija sie o $$$$$. Ale u Ciebie to nie gra roli prawda....

pozdr.

no patrzcie jaki mądrulek, to dlatego pytałeś:

Moze napisz cos wiecej. Czy to ma byc do gier, muzyki, moze prezent dla kogoś...?

...

i wybaczam, wybaczam, ale, za wstawiennictwo dziękuję.

eot

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dbx napisał:

no patrzcie jaki mądrulek, to dlatego pytałeś:

Moze napisz cos wiecej. Czy to ma byc do gier, muzyki, moze prezent dla kogoś...?

Dlatego pytałem bo z laptopa dobrego dzwieku nie uraczysz.

Wiesz chcialbym zeby zycie bylo mniej skomplikowane i udzielic Ci info ktore sluchawki sa najlepsze dla Ciebie. Ale niestety nie ma takiej odpowiedzi.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro ktoś chce proste słuchawki, bez żadnej dodatkowej elektroniki, to nie każdego trzeba koniecznie zmuszać do audiofilizmu, zaawansowanych zestawów i bóg wie czego :D Niektórzy po prostu chcą przyzwoite brzmienie w prostym torze i tyle :P Podłączanie słuchawek do dziurki w laptopie nie jest grzechem - po to ona jest. A że da się lepiej, to zawsze się da, jakiego zestawu i w jakich pieniądzach byśmy nie stworzyli.

Autorowi wątku mogę polecić Sennheiser HD 559 lub HiFiMAN Edition S (z możliwością zamiany konstrukcji otwartej na zamknięta dzięki zdejmowanym klapkom). Są też dostępne w kolorze czarnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dbx napisał:

 to wszystko co mogę i chcę ci przekazać.

 

Ok. :)

w takim razie nie będę Ci tu juz przeszkadzał w Twoim Temacie. Niemniej jednak bede go monitorować. Coś czuje ze bedzie ciekawy :)

Pierwszy raz widze kogos kto chce najlepsze na swiecie produkt nie patrzac na to ze ów produkt by dobrze zagral potrzebuje w tym wypadku dac-a. Dobrze ze nie skladasz systemu stereo. Tam to dopiero jest zmiennych. Akustyka, kolumny, źródło, wzmocnienie i to bez podania kwoty i preferencji np. Lubie wyeksponowany wokal lub grajace v-ka....

jak ktos ma Ci doradzic. Tym bardziej ze po pochwaleniu sie szwagrowi bedzie wielkie rozczarowanie bo szwagier ma 10-letnia emp-3-ke firmy "no name" kupiona na bazarze u Rumunki z zestawem sluchawkowym za grosze a synergicznie da lepsze brzmienie niz Twoj wymarzony highend z dziurki laptopa :)

a pozniej bedzie powrot na forum Audio i fochy ze pieniadze zle wydane, ze audiofile mi zle doradzili.....

 

9 minut temu, rms.pl napisał:

Panowie, skoro ktoś chce proste słuchawki, 

Tylko ze On chce naj naj najlepszejsze nie rozumiejac ze to tak nie dziala....

O sorki mialem sie nie wypowiadac...

Przepraszam @dbx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

chce naj naj najlepszejsze nie rozumiejac ze to tak nie dziala....

Ja to rozumiem w ten sposób - najlepsze znając ograniczenia. :D Nie ma co się spinać, chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie złoży ultra audiofilskiego setu bazując tylko na laptopie i słuchawkach. Ale już coś, co zagra względnie dobrze, jak najbardziej można skompletować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dbx napisał:

Piszesz "w miarę" dobrze, a ja chcę "dobrze", czyli, bez uwag, że stosując coś dodatkowego, będzie lepiej.

 

No prosze bardzo poprzedni post Pana @dbx juz jakies "ale" wytacza...

3 minuty temu, rms.pl napisał:

Ja to rozumiem w ten sposób - najlepsze znając ograniczenia. :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...