Skocz do zawartości

Denon PMA-150H JAKIE GŁOŚNIKI ????


RottenAudio

Recommended Posts

Cześć i Witam ponownie !

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi oraz udział w tej dyskusji.

Przeanalizowałem cały rynek wg moich potrzeb i wybrałem urządzenie Denon PMA-150H. Urządzenie wydaje się idealne poza tym, ze nie ma dedykowanego wejścia pod gramofon. Czy możecie mi pomóc dobrać głośniki do niego. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. 

Pozdrawiam

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za zainteresowanie . Wybór nie jest ostateczny ale do tej pory nie znalazłem innego wzmacniacza, który byłby takim allinone jeżeli chodzi o strumieniowanie dźwięku, podoba mi się w nim zwłaszcza airplay2, heos. Dźwiękowo nie miałem z nim styczności. Pomieszczenie jest w kształcie prostokąta o powierzchni Ok 50 m2, przy czym cześć odsłuchowo/relaksacyjna  jest zorganizowana w jego części na powierzchni powiedzmy 15-20 m.2. Czego słucham od grunge przez bestieboys, przez muzykę elektroniczna po jazz. Budżet - optymalny. Jak najmniej kabli funkcjonalność i muzykalność. Będzie gramofon. 

7 minut temu, RottenAudio napisał:

Ok dziękuje za zainteresowanie . Wybór nie jest ostateczny ale do tej pory nie znalazłem innego wzmacniacza, który byłby takim allinone jeżeli chodzi o strumieniowanie dźwięku, podoba mi się w nim zwłaszcza airplay2, heos. Dźwiękowo nie miałem z nim styczności. Pomieszczenie jest w kształcie prostokąta o powierzchni Ok 50 m2, przy czym cześć odsłuchowo/relaksacyjna  jest zorganizowana w jego części na powierzchni powiedzmy 15-20 m.2. Czego słucham od grunge przez bestieboys, przez muzykę elektroniczna po jazz. Budżet - optymalny. Jak najmniej kabli funkcjonalność i muzykalność. Będzie gramofon. 

P.S i współpracuje z homekit

Edytowano przez RottenAudio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 50m2 ale użytkowej 15m2 a w gruncie rzeczy muzyka ma być wszędzie i funkcjonalność. Moim zdaniem za słaby jest ten Denon150.
DRA800H jak już lub Onkyo 8390 to są fajne Amplitunery stereo z HDMI.
Kolumny bardzo popularne i uniwersalne to Heco Aurora 700, Monitor Audio Bronze 6, Melodika BL40 MK3, Dynaudio Emit30, Fine Audio502, czy Pylon Audio Diamond 28 lub Shapire 31 lub 25, Klipsch RP8000F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od elektroniki - masz dosyć duże pomieszczenie i powinniśmy zastosować kolumny podłogowe, dlatego przydałby się trochę bardziej wydajny wzmacniacz. Spójrz na Cyrus One Cast, także jest w obudowie midi, a jednak mocniejszy. Także pod względem wyposażenia powinien Ci odpowiadać. Chyba że możemy postawić dwa segmenty, wtedy moja propozycja to Audiolab 6000A z odtwarzaczem 6000N.

Kolumny - z propozycji niedrogich i przyzwoitych masz Monitor Audio Bronze 6, może Heco Aurora. Ale jeśli możesz przeznaczyć trochę większy budżet i zależy Ci na bardzo dobrych klasowo a także eleganckich kolumnach w prostym skandynawskim stylu, spójrz koniecznie na System Audio Saxo 60.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon nie da rady w takiej powierzchni.

Cyrus One CAST mały i poręczny a wariat i ultra wydajny mocowo. Znacznie lepiej. Dalej wąski i kompaktowy NAD 368 z modułem BluOS czy Pioneer A50 do którego podłączysz  źródlo cyfrowe jak Chromecast, Malina czy iEAST M20

Co do kolumn to raczej uniwersalna i sprawdzona konstrukcja Heco Aurora 700 /1000, Monitor Audio Bronze 6 albo ELAC F6.2

 

Pozdrawiam i zapraszam na odsłuch oraz po wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...