Skocz do zawartości

Odtwarzacz BR 4k co polecacie ?


denox

Recommended Posts

Czym oppo biję według ciebie cxuhd? przecież to praktycznie te same odtwarzacze. Jakość obrazu w ub820 jest na równym poziomie do tego w oppo tutaj jedynie funkcjonalność ma lepszą jeśli chodzi o pliki, panas ma za to netflixa, amazona, hdr optymalizer i możliwość zmiany jasności napisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oppo też się wycofało z tego sektora. Zerowe wsparcie. Nie polecam.

Jak wspomniałem. Może ktoś jeszcze ma. My nie.

Dnia 15.05.2020 o 19:49, denox napisał:

jak myślicie kupić teraz np tego Panasonica ub820 czy też poczekać do grudnia na ps5 ?

Czy PS5 będzie odtwarzał CD audio w końcu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, S4Home napisał:

Czy PS5 będzie odtwarzał CD audio w końcu?

Tego nie wiadomo i dopóki  sprzęt nie pojawi się na stronach Sony wraz z kompletną specyfikacją, a najlepiej manualem, raczej wiedzieć nie będziemy, bo to nie jest na tyle istotny element specyfikacji, by pojawiał się w przeciekach i plotkach, czy nawet przedpremierowej oficjalnej komunikacji PRowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic, Sony, mają wsparcie. Są aktualizowane. Zapewne Pioneer tez.

14 godzin temu, engajner napisał:

Co bys ze swojej strony polecil?

Napisałem wyżej że testowałem Panasonica i się nie zawiodłem. Sony także będzie dobry.

14 godzin temu, engajner napisał:

Zostala dziura i najwieksi gracze jakos nie kwapia sie by ja zalatac.

nie no czemu? Audiofilscy gracze chyba. Panasonic ma ofertę, Sony także. Tylko czekac na fajne urządzenie LG.

Ale ale ale Ogólnie widać spadek zainteresowania odtwarzaczami po raz kolejny w historii. Striming wypiera bardzo twarde płyty. Dlatego duzi gracze raczej nie chcą się pakować w to. Gdyż zapewnienie odtwarzaczy dla Audiofili jest po prostu nie opłacalne. Stąd brak ruchów Denona, Yamahy, Onkyo w tym kierunku. Wycofanie się Cambridge z CXUHD czy właśnie Oppo. Nie ma teraz miejsca na dokładanie do biznesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublowałeś posta. Tu masz odpowiedź.

23 godziny temu, S4Home napisał:

Panasonic, Sony, mają wsparcie. Są aktualizowane. Zapewne Pioneer tez.

Napisałem wyżej że testowałem Panasonica i się nie zawiodłem. Sony także będzie dobry.

nie no czemu? Audiofilscy gracze chyba. Panasonic ma ofertę, Sony także. Tylko czekac na fajne urządzenie LG.

Ale ale ale Ogólnie widać spadek zainteresowania odtwarzaczami po raz kolejny w historii. Striming wypiera bardzo twarde płyty. Dlatego duzi gracze raczej nie chcą się pakować w to. Gdyż zapewnienie odtwarzaczy dla Audiofili jest po prostu nie opłacalne. Stąd brak ruchów Denona, Yamahy, Onkyo w tym kierunku. Wycofanie się Cambridge z CXUHD czy właśnie Oppo. Nie ma teraz miejsca na dokładanie do biznesu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...