Skocz do zawartości

onkyo, streaming, ustawienia, sieć, odtwarzacz strumieniowy


ToToTomek

Recommended Posts

To ty masz onkyo nie ja sprawdź czy możesz edytować połączenie.

Możesz zapisz sobie dane ip gateway sub a dns wpisz od google.

DHCP: You can change DHCP settings. If you select "Off", set "IP Address", "Subnet Mask", " Gateway", and "DNS Server" manually

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jasiek88 napisał:

To ty masz onkyo nie ja sprawdź czy możesz edytować połączenie.

Jak ustawiłem DHP na disable to DNS server mogłem edytowac i moja adres zamienilem na 8.8.8.8 

Pytam bo na takich ustawieniach sie nie znam Nie wiem czy to miał tka być zrobione ale róznica jest kosmiczna....apka tidal gra idealnie wrecz....Mam nadziej ze to to ustawienie a nie jakis przypadek. <USMIECH>

Mozesz w kilku zdaniach wyjasnic co zmieniłem i dlaczego na tym adresie działa bez zarzutu. Laik ze mnie ale ludzie wiedziec co i dlaczego zmieniam

Z gory dziekuje i serdeczne dzieki za pomoc,

Mam nadzieje ze to wlasnie to a nie ze vectra doznala chwilowego olsnienia. Działa super teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Google_Public_DNS&ved=2ahUKEwia0MD5v7bpAhWx5KYKHYWsBPYQFjAzegQICxAB&usg=AOvVaw1h7xP2cI4lSXFiHs9LkXZJ

Nie wiem czy twój router ci to umożliwia ale jest możliwość zmiany dns bezpośrednio na nim dzięki temu w domu każde urządzenie będzie miało te dnsy.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jasiek88 napisał:

Nie mam pojęcia ale ta zamiana  onkyo spowodowała ze tida hifi działa jak nigdy w apce tidala na telefonie.....spróbuje to rozkminic bo przynaje ze nie rozumiem ale efekt jest zdecydowanie lepszy. Dziękuję serdecznie.....pozdrawiam

35 minut temu, Jasiek88 napisał:

To ty masz onkyo nie ja sprawdź czy możesz edytować połączenie.

Możesz zapisz sobie dane ip gateway sub a dns wpisz od google.

DHCP: You can change DHCP settings. If you select "Off", set "IP Address", "Subnet Mask", " Gateway", and "DNS Server" manually

Działa bez zarzutu. warto było drążyć temat. Dziekuje raz jeszcze

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...