Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Leotoro

4k Video Downloader - prosty i skuteczny program do pobierania mediów z You Tube i nie tylko

Recommended Posts

Witam,

Długo szukałem skutecznego i prostego w obsłudze oprogramowania do pobierania treści z Youtube.

Wreszcie udało mi się trafić na odpowiednie oprogramowanie 4k ideo Downloader i dla tego chciałem się tutaj podzielić infomacją o nim.

Jest proste i skuteczne w swoim działaniu, a do tego w pełni darmowe.

Treści mogą być pobierane z wielu serwisów takich jak Youtoube, TikTok, Vimeo czy Facebook.

Oprócz standardowego wklejenia linka do pobrania wskazanej treści Program również oferuję tryb pobierania całych List Odtwarzania co bardzo ułatwia

zapisywanie na dysku wybranej "Playlisty".

Jakość kodowania dźwięku oraz materiału wideo stoi na bardzo wysokim poziomie.

Oprogramowanie oferuje również "tryb inteligentny" w którym wcześniej predefiniowane opcje zapisu pozwalają na pobranie treści w sposób bardzo szybki po jednym kliknięciu na klawisz zapisu danych [bez każdorazowego wyboru jakości zapisywanego materiału np. 720p, 1080p i 2k itd.]

Oczywiście materiał video można zapisać w formatach MP4, czy MKV, a audio w postaci plików MP3, M4A i OGG w jakości zamieszczonego oryginału.

Ciekawą opcją jest również Subskrypcja Kanału naszego ulubionego wykonawcy, blogera czy vlogera, a dzięki zapisaniu treści na dysku możemy obejrzeć daną audycję czy transmisję w trybie off-line

np. w przypadku braku bezpośredniego dostępu do sieci.

Mam nadzieję, że zachęciłem Wszystkich do spróbowania i przetestowania skutecznego narzędzia do codziennej łatwej i przyjemnej pracy z pobieraniem ciekawych i przydatnych informacji z serwisów audio i video oraz społecznościowych.

Smaczku dodaje fakt, że program jest w języku Polskim, co diametralnie ułatwia, jego już i tak intuicyjną obsługę.

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania

Leotoro

4K_Video_Downloader.jpg

Kolega mój, jeszcze ze szkolnej ławy, słusznie zauważył zapytał mnie czy warto w/w program zakupić płacąc  14.75 EUR za licencję - otóż nie. Z dwóch powodów. Zakup licencji nie rozszerza w żaden sposób funkcjonalności programu. Jedynie wyławiacza pasek z Reklamami które w niczym nie przeszkadzają podczas korzystania z niego. Drugim powodem jest nieuczciwość twórcy oprogramowania który za możliwość jego opisu i udostępnienia informacji innym potencjalnym użytkownikom proponował darmowe klucze aktywacyjne. https://www.4kdownload.com/announcement/flk?source=c2-freelicensekey-r1 

Po wielokrotnej wymianie korespondencji odnośnie w/w akcji promocyjnej "Get Free Licence" z producentem oprogramowania okazuje się, że chodziło twórcom jedynie o darmową reklamę , a kluczy nie rozdaje. Innymi słowy nie dajcie się nabrać na fałszywą reklamę bo zmarnotrawicie jedynie czas który można poświęcić na bardziej konstruktywne działanie.

Pozdrawiam

Leotoro

get free license add -  www information.jpg

get free license add.jpg