Skocz do zawartości

Taga Harmony Platinum B-40 SE v.2


Grzegorz Drzewko

Recommended Posts

Witam. Czy znajdzie sie ktos na forum kto mial realnie do czynienia z głośnikami podstawkowymi Taga Harmony Platinum B-40 SE v.2?  Malo na ich temat można przeczytać a mam okazję kupić je w dobrych pieniądzach. I ew z jakim wzmacniaczem dobrze zagrają? Szukam czegos uniwersalnego. Docelowe pomieszczenie to salon z aneksem w domku letniskowym okolo 22m2

Edytowano przez Grzegorz Drzewko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to nasze Polskie Chińskie kolumny grają całkiem wporządku patrząc na stosunek ceny do jakości , zwróc tylko uwage na jakosc wykonczenia czy nie sa widoczne bardzo slady kleju .

Do tych kolumn patrzać ze chcesz to na działke, uniwersalnym rozwiazaniem bedzie denon rcd-n10.

Edytowano przez DaftPunk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz Drzewko napisał:

Witam. Czy znajdzie sie ktos na forum kto mial realnie do czynienia z głośnikami podstawkowymi Taga Harmony Platinum B-40 SE v.2?  Malo na ich temat można przeczytać a mam okazję kupić je w dobrych pieniądzach. I ew z jakim wzmacniaczem dobrze zagrają? Szukam czegos uniwersalnego. Docelowe pomieszczenie to salon z aneksem w domku letniskowym okolo 22m2

Mogę je mieć za 1400 zl wiec cena w porównaniu do nowych 3800 dość atrakcyjna kolumny sa w swietnyn6 stanie ale nie posiadaj maskownic, niestety nie mam możliwości odsłuchu bo stoją w Niemczech u kolegi. Co do Wzmacniacza to moze byc jakaś używka do max 1500 zl która wyciśnie z Tagi wszystko co potrafią.. Jedyny warunek to pilot 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, DaftPunk napisał:

Nowe z tego co widze mozna kupic za 2500 zł , skoro chcesz postawic używany sprzęt , czy masz mozliwosc postawienia kolumn podłogowych ?

Dali ikon 5 mozna uzywane nabyćw granicach tych kolumn co chcesz kupic , do tego uzywany wzmacniacz nada np 326 +  chromecast audio.

Wzmacniacz moge odkupić od znajomego jemu nie przypadł do gustu jest jeszcze na gwarancji i chce za niego 1800zl, nie weim czy to dobra cena za niego? Niestety muszą być podstawki brak miejsca w domku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...