Skocz do zawartości

Jaki gramofon do wkładki Audio Technica at 95e


Recommended Posts

Hej,

Mam pewien problem, albowiem zakupiłem wkładkę Audio Technica at 95e czytając wiele bardzo dobrych opinii na jej temat, niestety uprzednio nie sprawdziłem czy będzie pasować ona do mojego obecnego gramofonu i tu moje pytanie, jaki gramofon polecacie do tej wkładki, żeby nie było trudności z montażem. Stary gramofon i tak chciałem sprzedać, raczej szukałbym z czegoś z wbudowanym przedwzmacniaczem żeby nie musieć się posiłkować dodatkowymi narzędzami.
Mój obecny gramofon to: Technics SL-DD3

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mike Natz napisał:

jaki gramofon polecacie do tej wkładki, żeby nie było trudności z montażem.

Było już wiele na tym forum , podłączanie gramofonu pod głośnik bluetooth , telewizor , soundbar, ale jesteś chyba prekursorem wybierania gramofonu do wkładki :) 

Na wstępie powiem , że wcale nie masz takiego złego gramofonu ,ten automat jest niezawodny , tak jak większość Technicsów.

Możesz kupić praktycznie dowolny gramofon z wymiennym headshellem , nie wiem jaką kwotę chcesz przeznaczyć. Na Twoim miejscu zostałbym przy gramofonie bez wbudowanego przedwzmacniacza , jest zwykle lepszy i bardziej uniwersalny w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...