Skocz do zawartości

Zestaw amplituner + 5.0


Dawid Kosmala

Recommended Posts

Cześć, 

To mój pierwszy post na tej stronie i ogólne na stronach hi fi, poszukuje kolimun 5.0 + amplituner, subwoofer posiadam dosyć dobry natomiast mój zestaw składający się z denona avr 1905 i kolumn wharfedale vr vardus 300 i subwoofera odmówił posłuszeństwa, najpierw w jednej z kolumn spaliłem dwa głośniki co się okazało bezsensowne w ich naprawie ponieważ wartość 2 głośnikow nowych dorównała praktycznie wartosci 2 kolumn uzywanuch tego modelu na olx, dlatego moje poszukiwania zaczęły się od kolumn od razu 5.0 abym mógł poczuć magię kina, natomiast po pewnym czasie z mojej winy spaliłem również wzmacniacz, dlatego teraz chciałbym abyście mi doradzili w dobraniu amplituner i zestawu kolumn 5.0 ponieważ subwoofer aktywny posiadam. Zestaw max do. 3 tyś, głównie różnego rodadzju muzyka będzie puszczana, dopiero później filmy seriale, lubię jak zestaw brzmi czysto i z dużą ilością basu ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Napisz proszę jakiej wielkości masz pomieszczenie. Napisz dodatkowo co było przyczyną spalenia głośników, podejrzewam zbyt głośne słuchanie więc w tym przypadku należałoby postawić na wydajniejsze kolumny typu Klipsch ale podejrzewam, że nie wyrobimy się w takim razie w zakładanym budżecie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...