Skocz do zawartości

Stereo +/- 3000 zł do pomieszczenia z antresolą


Anna1990

Recommended Posts

12 godzin temu, 1Ender napisał:

Nowe gadaj z @S4Home  lub @Q21. Używane użytkownik Allegro @Pumpurek. Dobierzesz zestawy pod swoje preferencje i koledzy zrobią paczki i doślą do domu. Taki odsłuch w warunkach domowych jest najlepszy.

Pozdrawiam 

yyy a nie lepiej zwrócić się do polskiego dystrybutora? Przecież S4home i Q21 to dilerzy...Po za tym dystrybutor ma "świeże" a diler może mieć "przelerzałe" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Miras23 napisał:

yyy a nie lepiej zwrócić się do polskiego dystrybutora? Przecież S4home i Q21 to dilerzy...Po za tym dystrybutor ma "świeże" a diler może mieć "przelerzałe" 

Naprawde gubisz sie w tym co piszesz poniewaz jestes zagorzalym zwolennikiem nowych sprzetow i ich niezawodnosci to rozumiem okey. Z drugiej strony strony piszesz, ze sa przelezale to tak szybko sie starzeja czyli wychodzi na to iz sa marnej jakosci?

Co do dystrybutora (Top Hi-FI) to moze powiem z wlasnego doswiadczenia kupilem u nich odtwarzacz CD i po dwoch latach zaczela szwankowac szuflada i co byl przelezaly? Uwazam, ze nie trafilem na felerny egzemplarz wybranego modelu i nie mam do nikogo pretensji. Kupilem odtwarzacz CD u dystrybutora i smiga bez zarzutu, a plyt umnie leci dosc sporo. Wspomne jeszcze o jednej rzeczy "cena'', ze sprzet kupiony u dealera kupilem w lepszej cenie niz jak pytalem o cene u dystrybutora tez bylem zaskoczony.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2020 o 16:54, Anna1990 napisał:

Dzień dobry,

Mam jeszcze jedno pytanie - mam możliwość odkupienia kolumn JAMO C 95 II. Czy one nadawałyby się do R-N602 przy wymaganiu uniwersalnego brzmienia?

Moim zdaniem to za jasne zestawienie. Pozbawione melodyjności kosztem ekspresji przekazu. Niektórzy to lubią.

 

Dnia 22.05.2020 o 22:38, Miras23 napisał:

yyy a nie lepiej zwrócić się do polskiego dystrybutora? Przecież S4home i Q21 to dilerzy...Po za tym dystrybutor ma "świeże" a diler może mieć "przelerzałe" 

Po 1 dystrybutor nie oferuje klientowi końcowemu

Po 2 większą szansa że dystrybutor ma przelerzale. bo musi mieć (powinien mieć) asortyment cały danego producenta w duże ilości. A sklep może mieć to co chce w ilości jaką chce.

Po 3 przelerzałe? Co to znaczy? I co to zmienia?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację! Ostatnio uczę się DJ-a z Serato. Jako muzyka Tidal chcę dodać muzykę Serida do miksowania, ale nie mogę tego zrozumieć. Dlatego szukam rozwiązania w Google i znalazłem narzędzie do pomocy. Jest to Tidal Downloader dla Windows, który jest w stanie pobierać i konwertować muzykę Tidal, dzięki czemu mogę korzystać z muzyki w Searto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...