Skocz do zawartości

Nowe pady do Beyerdynamic CUSTOM GAME (welur vs skóra) - do gier FPS (pozycjonowanie/scena)


Recommended Posts

Witam,
Za 2 tyg mijają 2 lata od zakupu Beyerdynamic Custom Game o konstrukcji zamkniętej, słuchawki mega wygodne, nie poznałem lepszych w tej cenie które tłumiły by dźwięki bardziej. Solidna jakość dźwięku, regulacja basów (przydatna do gier i rodzaju muzyki)

Niestety pady dosłownie mi się już popękały i średnio to wygląda.

Zastanawiam się nad kupnem jednych z tych dwóch rodzajów padów (chyba że warto jednak kupić nowe słuchawki np. Custom One pro PLUS - kabel już bym miał z mikrofonem - choć tutaj podobno custom game są lepsze do gier -> mile widziana opinia w tej sprawie)
NR 1) Welurowe(czarne):
https://allegro.pl/oferta/beyerdynamic-dt990-pro-dt660-dt440-pady-nauszniki-8787250591
Nr 2) Skóra proteinowa (bardzo możliwe, że to te same):
https://allegro.pl/oferta/pady-nauszniki-beyerdynamic-dt511-770-pro-801-831-8967014460?fromVariant=8879028359

I teraz pytanie, czy welurowe pady w jakiś sposób poprawią scene, by te słuchawki bardziej były pod gry ale by nie spowodowały że słuchawki zamienią się w otwarte, że będzie słychać wszystko z zewnątrz? Ew półotwarte są jeszcze ok choć nie lubie dźwięku stukania po klawiaturze a mam mechaniczną - czerwone przełączniki, uwierzcie mi - jest głośno, szczególnie gdy mam teraz na głowie beyerdynamic dt 990 pro (otwarte)

Takie samo pytanie do skórzanych, z tymi akurat już mam doświadczenie i wiem, że po max 2 latach będę musiał kupić nowe, wierze jednak że skóra mniej przepuszcza powietrze, stąd tłumienie dźwięków z zewnątrz będzie lepsze.

Jak ju zwspomnialem am aktualnie na stanie Beyerdynamic DT 990 PRO (kupiłem wczoraj na czas testów do 14 dni i welur jest całkiem ok, przyjemny), tyle że jak porównuje je z moimi Custom game to różnica w scenie jest minimalna, domyslam się, że musze je rozgrzać ale wychodzi na to, że mogę zachować konstrukcję zamkniętą i nie słychac nic z zewnątrz a mieć dzięki temu fajną scenę do gier.

DAC który uzywam do tych słuchawek: Dragonfly Cobalt 

Czy warto kupić welurowe pady (takie jak przy DT 990 PRO) czy lepiej pozostać przy czyms podobnym co producent tu zaproponował (nr 2) czy w ogole nowe słuchawki? Oczywiście nie chce wydawać jak za zboże

Zdjęcia popękanych padów poniżej (rozmiar pasuje do tych skórzanych - ale niestety rozmiar welurowych nie jest obecny)

6l1SNWk.jpg

6l1SNWk.jpg
Pozdrawiam

Edytowano przez forii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...