Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 3k do Marantza PM6006


Piotrek Pszczoła

Recommended Posts

18 godzin temu, Piotrek Pszczoła napisał:

(do tej pory jedyna kolumna z bass reflexem z tyłu, niezłe zaskoczenie :) ).

 

A wszyscy się ich boją, a jak widać po raz kolejny niepotrzebnie.

18 godzin temu, Piotrek Pszczoła napisał:

A jeśli szukać dalej to co? Jednak te Silvery 100, które średnicę, na której mi zależy ponoć traktują nieco po macoszemu?

 

Dodam jeszcze, że tutaj raczej punktowego i szybkiego basu nie uzyskasz. Ewentualnie tutaj masz do kupienia w Naszym dziale sprzedam:

Pomyśl jeszcze o sprawdzeniu Kef Q350 (polecane były w drugim Twoim temacie). Tutaj będzie na pewno spokojnej w górze pasma niż w B&W i trochę inna barwa basu.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dnia 20.06.2020 o 12:12, barchetta1 napisał:

Cześć, jestem ciekaw tego połączenia PM6006 + Q350 - sam nabyłem ostatnio Marantza i na 20m2 męczy mnie basem z QA3050. Będę śledzić wątek czy miałeś okazję posłuchać.

Jak będę miał okazję sprawdzić, to dam znać - trochę mnie jednak odrzuca od nich wiele opinii, że mają przepakowany bas.

 

Chcę sprawdzić jeszcze Q350 jak wyżej koledzy polecają oraz Pylony Diamond Monitor.

Niestety o Pylonach nie ma aż tak dużo opinii, więc nie wiem do końca czy grają dźwiękiem bliżej B&W 606, KEFa, MA czy raczej kluskowym dźwiękiem Elaca DBR62 - ktoś może z doświadczenia je jakoś w tym gronie umiejscowić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...