Skocz do zawartości

Dobór głośników tylnich + subwoofer


TomaszM

Recommended Posts

Witam.
Jakiś czas temu zakupiłem zestaw:
Amplituner: MusicCast RX-S602
Głośniki przód: 2x Indiana Line - Tesi 242

Zestaw bardzo fajnie działa, ale przyszedł moment by dokupić subwoofer + głośniki tylnie i pytanie co polecacie by nie zrujnowało mojego budżetu :)

1) Subwoofer musi niestety być bezprzewodowy (taki rozkład pomieszczenia / nie mam wypuszczonych przewodów, także to jedyna opcja)

2) Głośniki tylne - wiszące na ścianie - tu mam peszel zostawiony więc mogą być przewodowe i mała uwaga czym mniejsze tym lepsze
(Myślałem nad YAMAHA MUSICCAST WX-010 (120 x 160 x 130) lub Melodika BLS-20 ( 178 x 280 x 127) lub w ogóle czymś małym i tanim :)

 

p.S. głośnik centralny do zakupu na inny raz - banku nie obrabowałem więc muszę sobie składać zestaw powoli :)

Edytowano przez TomaszM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No to tylko sub Yamahy z linii MusicCast. Ewentualnie dokupienie odbiornika i nadajnika czy to takiego czy innego i dowolnie inny: https://www.monitoraudio.com/en/accessories/wireless-transmitters-receivers/

2. Melodika BLS 20. Polecam

PS Centralny Ci się przyda od razu. Bo będzie ułomne to kino. Zrobię Ci dobra cenę na centralny Melodiki lub Indiany do kompletu i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Koniecznie zakup głośnik centralny jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze brzmienie. Tutaj polecam Indiana Line Tesi 761 aby zachować charakter brzmienia na frontach. Jako tylne możesz pomyśleć na Yamahą Musiccast 20 lub postawić na małe Polk audio T15.  Jeśli chodzi o subwoofer to warto zainwestować w lepszy subwoofer niż Yamaha. W takim przypadku masz Monitor Audio Wireless Link i w takim przypadku podłączysz każdy subwoofer. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...