Skocz do zawartości

Na co Polk Audio Rti A7?


Remi Franek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kończąc wątek od piątku Salonie stoją 702 S2... i nie dość że grają wspaniale to wyglądają pięknie ... nawet żona jest mega zadowolona :) ... piękne jest to że przy tej mocy i jakości są naprawdę bardzo zgrabne :).

Teraz łączymy wszystko z Sonosem i powoli powstaje w domu multiroom. Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam to czy nie wrócić do bardzo dobrego amplitunera aby zrobić atmosa (dojrzałem już do tego aby zrobić przeróbki w domu pod sufit).

Po głowie chodzi mi Yamaha 3080 zwłaszcza że mozna kupić nową za 7500 zł. Widzicie jakąś sensowną alternatywę aby nie trzeba było kupować końcówek mocy. Ciekaw jestem też jak będzie pod kątem dźwięku vs mój komplet Emotivy który ma bardzo czysty i detaliczny dzwięk o dobrej dynamice. Ktoś porówywał kiedyś emotivę z yamahą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zostanie Sonos. Różnice w dźwięku nie są aż tak duże aby rekomendowały wygodę jaka daje ten system.

Natomist tak jak napisałem uważam ze PW Link jest naprawdę świetna alternatywa dla innych rozwiązań a cenie 999 jest moim zdaniem bezkonkurencyjny. Nowa wersja apki jest całkiem dobra i stabilna .

Dodam ze jest zaprojektowany przez Anthem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej cenie można kupić i x6500 i a3080.   Jedyne nad czym się zastanawiam to czy da mi to jakiś uzysk dźwiękowy vs Emotiva która dała ogromna korzyść vs onkyo rz820.

plusem na pewno będzie możliwość powrotu do Atmosa (aczkolwiek moje 5.1 gra obecnie bardzo dobrze) i wygoda sterowania.

Jesli chodzi o kanały to Max raczej będę potrzebował 5.1.2 lub 5.1.4. Nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

Co do samego amplitunera o który pisałeś wyzej to faktycznie Yamaha 3080 to znakomity klocek. Biorąc pod uwagę że pozasiadasz Bowersy też całkiem ciekawy u ciebie będzie Denon X4500. Chodź obiektywnie Yamaha to lepsze urządzenie. Z poziomu Denka 6500.

ale do 702 S2 @S4Home to który byś wział jako pierwszy: 3080 czy Denon 6500 przy tej samej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...