Skocz do zawartości

Odbiornik sieciowy do DRA-F109 Denon


DRA-F109

Recommended Posts

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w dobraniu odbiornika sieciowego do mojego małego zestawu Denon składającego się z DRA - F109 i DCD - F109. Niestety, kiedyś kupiłem tylko te dwa klocki. Brakuje trzeciego DNP - F109, czyli odbiornika sieciowego właśnie. Nie jest już dostępny. Lipa. 

Czy ktoś z forumowiczów doradzi co kupić , jak to dopasować, żeby wymiary nie były większe od tego co mam.... żeby to współpracowało. Jako uzupełnienie dodam, że moje klocki są srebrne. Kurcze tu z odcieniem może też być problem, bo srebrny srebrnemu nierówny.

Dobrze, żeby internet brał przez wi-fi. Cena jest drugorzędna z tym , że nie może to być mercedes do mojego malucha, bo to bez sensu będzie. Kluczowa jest dobra współpraca i czystość grania/jakość... minimalizm i łatwa obsługa. Hmmm, jeszcze kolor wyświetlacza, żeby pasował.

Potrzebuję do słuchania radia internetowego. Jak wiecie PR Trójka się rozpada/rozpadło a jest szansa, że stara ekipa uruchomi swoje własne radio ale już internetowe. Jeśli to wypali chciałbym mieć taki właśnie odbiornik sieciowy dzięki któremu Ich złapię ;) Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Już wyszukuję i oglądam wskazane wyżej propozycje...

Cytat

Tylko Yamaha WXC50 przychodzi mi na myśl...

Q21, tak to będzie , chyba, najrozsądniejszy zakup. Z tego co widzę to można pionowo postawić. Bardzo ciekawe rozwiązanie i pomysłowe. No i zarazem neutralne jeśli chodzi o wzornictwo. Czy wymieniony sprzęt jest w bieżącej sprzedaży (jako nowy)?

 

Edytowano przez DRA-F109
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...