Skocz do zawartości

głośniki


marwez

Recommended Posts

Nie przesadzaj!
Za naszą zachodnią granicą sprzęt AVMa jest stosunkowo popularny!
A gdybyś chciał zaszaleć - mogę polecić fajny komplecik, który może służyć jeszcze sporo lat - zestaw Crimson   
Wydaję się odrobinę ciut za drogi, ale potargowac może warto! Poczytaj o nim w sieci! I, żeby zostawić ślad - zdjęcie!

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, popatrzyłem troszeczkę za tym sprzętem. Jest dostępny, ale szczerze mówiąc pierwszy raz widzę takie coś na oczy. Słowo honoru nie potrafiłbym tego

podłączyć. A co myślicie o:

VINCENT SV-226 mk II

NAD C372

w konfiguracji z Monitor Audio RS8 ?

Przypominam, że mam mały pokój, jednak widok zazdrosnych spojrzeń moich kolegów w pełni wynagrodzi mi jakieś niedogodności dźwiękowe!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słowo honoru nie potrafiłbym tego podłączyć


Buhahaha!
To pomogę... icon_mrgreen.gif
Od źródła kabel RCA podłączasz do przedwzmacniacza (takie coś z pokrętłami) do wejść oznaczonych np. CD, lub AUX, a potem - również kable RCA - wtykasz do przedwzmacniacza w gniazda PRE OUT, a następnie łączysz z tym, co to pokrętełek wielku nie ma...
A na samym końcu wtykasz kable głośnikowe do zacisków głośnikowych w tym czymś bez kręciołków, które później wtykasz do kolumienek...
Voila icon_biggrin.gif
Nie lekceważ "tego czegoś"! To gra...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ok, popatrzyłem troszeczkę za tym sprzętem. Jest dostępny, ale szczerze mówiąc pierwszy raz widzę takie coś na oczy. Słowo honoru nie potrafiłbym tego

podłączyć. A co myślicie o:

VINCENT SV-226 mk II

NAD C372

w konfiguracji z Monitor Audio RS8 ?

Przypominam, że mam mały pokój, jednak widok zazdrosnych spojrzeń moich kolegów w pełni wynagrodzi mi jakieś niedogodności dźwiękowe!




Nie potrafiłbyś? Monobloki mają tylko jedną dziurkę (oprócz XLR) icon_lol.gif
Masz mały pokoik. Były już M 35i, teraz też wielkie MA RS 8. No chyba, że kupujesz na przyszłość...
Nikt Ci nie powie zestawienie jak zagra u Ciebie, z Twoimi uszami. Próbuj!
Z opisu wybrałbym Vinca. Nad-a słyszałem . Dość wolny, zaokrąglony i nieco dominujący bas.
Pozdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwezie!

Nie musisz - to jest oferta kompletna zawierająca przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy! Rózni się od wzmacniacza zintegrowanego wyłącznie tym, że jest w dwóch klockach (obudowach) zamiast jednej!

Czyli potrzebujesz o jeden przewód - interkonekt 0 więcej!

Wszystko jasne?

Pozdrawiam

Udanych poszukiwań i zadowolenia z dźwięku całego Twojego nowego zestawu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...