Skocz do zawartości

Glosnik bluetooth


Trebuh

Recommended Posts

Witam,
JBL Flip 5 jest to opłacalny zakup. Brzmienie jest detaliczne i czyste nawet przy dużej głośności. Możesz także porozglądać się za używanym Bose Soundlink Mini ale musisz uważać na podrabiane egzemplarze. Zyskujesz potężniejsze brzmienie, masz rewelacyjnej jakości bas i bardziej muzykalny charakter. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL Xtreme 2 kupowałem synowi dwa lata temu. Może już trzy, nie pamiętam. Testowaliśmy z pięć głośników na raz. Wygrał basem. odczuwalną mocą, takim wypośrodkowaniem. Muza klubowa, house. Świetny na zewnątrz, plażę nawet spacer i rower. Filip był dla nas za słaby. Co nie znaczy zły. Jeszcze tego nie robiłem ale chyba można je wszystkie łączyć. Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2020 o 00:21, BaliGdynia napisał:

Marshall Killburn II super głośnik, duża pojemność baterii i potężny bass

Fajnie wyglądają. Jest pare rodzajów. Słyszałeś je? W kuchni używamy tableta do różnych rzeczy i zastanawiałem się nad jakimś głośniczkiem. Żeby dźwięk poprawić. Ten JBL Xtreme zupełnie nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają. Jest pare rodzajów. Słyszałeś je? W kuchni używamy tableta do różnych rzeczy i zastanawiałem się nad jakimś głośniczkiem. Żeby dźwięk poprawić. Ten JBL Xtreme zupełnie nie pasuje.
Słyszałem tego środkowego. Na robocie miałem, petarda jak na takie małe urządzenie, JBL to się chowa do niego. Warto posłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja założyłem temat ale przynajmniej troszkę skorzystałem. Dzięki informacją zakupiłem do kuchni głośniczek. Dźwięk super. Dużo ustawień. Więcej poprzez aplikacje. Mega moc. Czy zmiażdżył Jbl xtreme to nie (tj moje zdanie do mojej muzy). Gra równie energicznie. Ale czuć i widać, że to sprzęt z wyższej półki. Troszkę się bałem, bo nie mogłem nigdzie odsłuchać ale się nie zawiodłem. I mogę go polecić. Moja odmiana nie jest bezprzewodowa ale na tym mi nie zależało.

20200527_160959[1].jpg

20200527_160953[1].jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...