Skocz do zawartości

Arcam SA10


helmut..

Recommended Posts

5 godzin temu, S4Home napisał:

Jakby mi ktoś oferował za darmo to bym nie wybrzydzał i brał co dają.

Słuchałeś w tym samym:

- dniu

-sali?

-usatwieniu

-repretuarze

-zrodle?

Źle mnie trochę zrozumiales, miałem na myśli gdybym miał wybór z tych dwóch zestawów za darmo

 

Co do cxa60 i cxa61 to słuchałem ich w tym samym dniu, ta sama muzyka ale źródło było inne i inne pomieszczenie

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Dnia 3.06.2020 o 12:24, pawel_luk1 napisał:

Jako użytkownik Arcama A29 od ponad roku, potwierdzam w 100%.
I jako użytkownik Arcama, a poprzednio Yamahy RN-803D, to nie ma słów w języku kulturalnych ludzi, którymi mógłbym opisać brzmienie tej Yamahy.

Jeśli seria SA Arcama trzyma nadal ten sam profil brzmieniowy co FMJ, to brawo dla Arcama, za nie uleganiu modzie (a w zasadzie księgowym) na "odchudzanie" dźwięku.

Hej. To literówka tak? Rozumiem że wymieniłeś yamahe r-n803d na Arcam'a sa10 i Arcam jest dużo lepszy? Z jakimi kolumnami to masz? Pytam bo też mam taką Yamahę i myślę o arcamie sa10 właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JacekWoy napisał:

Hej. To literówka tak? Rozumiem że wymieniłeś yamahe r-n803d na Arcam'a sa10 i Arcam jest dużo lepszy? Z jakimi kolumnami to masz? Pytam bo też mam taką Yamahę i myślę o arcamie sa10 właśnie.

No to ja Ci powiem po 3 latach, bo wtedy ja pisałem tam jako branża.

Zrób to.

Z tym że Ty masz urządzenie funkcjonalne. Nie lepiej zainwestować w SA20 o wyższej mocy?

Jakie masz kolumny? Dlaczego chcesz zmienić?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

No to ja Ci powiem po 3 latach, bo wtedy ja pisałem tam jako branża.

Zrób to.

Z tym że Ty masz urządzenie funkcjonalne. Nie lepiej zainwestować w SA20 o wyższej mocy?

Jakie masz kolumny? Dlaczego chcesz zmienić?

 

 

SA20 też jak najbardziej biorę pod uwagę. Czy wezmę SA10 czy SA20 to i tak dokupie jakiś prosty i tani streamer, ale martwi mnie jedna kwestia. Oba te modele maja tylko po jednym wejśćiu optycznym. Jak podłącze streamer optykiem to nie będzie już wolnego wejścia na TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JacekWoy napisał:

SA20 też jak najbardziej biorę pod uwagę. Czy wezmę SA10 czy SA20 to i tak dokupie jakiś prosty i tani streamer, ale martwi mnie jedna kwestia. Oba te modele maja tylko po jednym wejśćiu optycznym. Jak podłącze streamer optykiem to nie będzie już wolnego wejścia na TV.

To wybierz streamer który ma wejscie coaxialne :)

Początkowo myslałem o Wiim mini. Bo jest tani i dobry.

Ale jak chcesz na coaxial to malina z nakładką Allo i już :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...