Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon Wadlewski

Klipsch Heresy III praktycznie nowe

Recommended Posts

Dzień dobry,
Na sprzedaż wystawiam moje prywatne kolumny Klipsch Heresy III w kolorze orzechowym. Kolumny są w moim posiadaniu od marca tego roku także są praktycznie nowe w idealnym stanie. W komplecie jest wszystko co daje producent czyli kolumny, zworki, kartony, wszelkie dokumenty oraz paragon. Trafiła się okazja kupna kolumn Altec Lansing 604 i nie mogłem przejść obok nich obojętnie dlatego Heresy postanowiłem wystawić na sprzedaż. 
Kolumny grają u mnie ze wzmacniaczem lampowym Dubiel 6AS7g OTL + DAC Lampizator + Streamer. Dużym plusem tych kolumn jest to, że potrafią zagrać muzykalnie ale także z pazurem i energią jeśli podłączymy mocny wzmacniacz tranzystorowy. Heresy III charakteryzują się bardzo szeroką prezentacją sceny dźwiękowej, detaliczną, rozdzielczą ale nie męczącą górą oraz fenomenalnie szybkim i zróżnicowanym basem. Kolumny potrzebują około 500h grania aby mówić o w pełni wygrzanym egzemplarzu. Każdy kto choć raz słyszał tych kolumn wie o czym mowa.

Dodatkowo mogę w dobrych pieniądzach sprzedać drewniane płyty pod kolumny z warstwą krzemu niwelujące wibracje.

Rożny odcień na zdjęciach jest spowodowany innym oświetleniem, w rzeczywistości są dokładnie takiego samego koloru. 

Możliwość wysyłki na palecie w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzenia. 

Zapraszam do kontaktu i na odsłuch w Łodzi.

Cena 9100zł oczywiście do negocjacji 

IMG_20200526_185004.jpg

IMG_20200526_184951.jpg

IMG_20200526_184943.jpg

IMG_20200526_184925.jpg

IMG_20200526_184850.jpg

IMG_20200526_184831.jpg