Skocz do zawartości

Wybor Amplitunera do aktualnego sprzetu


TheDycker

Recommended Posts

Witam. Sprawa wyglada nastepujaco... Tata poprosil mnie o pomoc w doborze amplitunera lub innego rozwiazania dzieki ktoremu bedzie mogl sterowac glosnikami pilotem, podlaczonymi do telewizora. Aktualnie wyglada to tak

Glosniki IQ Ted 4 podlaczone do Kenwood KA-7010. Do Kenwooda podlaczone jest rowniez zestaw glosnikow 5.1 ktore sa podpiete do jakiegos badziewnego wzmacniacza ktory jest chyba umieszczony w subwooferze, przypominaja mi one glosniki jak do komputera, tyle ze maja 2 frontowe glosniki stojace wieksze ( jakies zwykle plastiki z najtanszego zestawu kina domowego bardziej od parady niz graja cokolwiek ) do wyjscia bodajze REC/OUT. Wzmacniacz podpiety jest do DAC FiiO D3 ktory nastepnie poprzez kabel optyczny podpiety jest do telewizora. Do wzmacniacza podpiety jest rowniez dekoder od telewizji oraz odtwarzacz CD. 
Ogolnie myslalem o takim rozwiazaniu, zeby zakupic jakis amplituner z pilotem, a do niego zeby moc podpiac tego Kenwooda, w sensie zeby nadal napedzal te kolumny ktore sa do niego podpiete, a do amplitunera podpiac ten zestaw 5.1 a ten " wzmacniacz " ktory jest do nich po prostu wywalic. 

Jezeli chodzi o budzet to mozliwie najtaniej jak tylko sie da. Moge szukac w uzywkach ostatecznosc nowe cos. 

O ile w ogole tak sie da to rozwiazac, to prosilbym o jakas porade oraz jak pokolei to wszystko ze soba spiac. Czy w ogole np bedzie potrzebny wtedy DAC FiiO D3 ? Bo chyba amplituner bedzie podpiety na HDMI do telewizora o ile bedzie takowe wyjscie posiadal. 

Ah, chcialbym jeszcze dodac ze telewizor to Philips 65pus7304/12

Nie wiem co jeszcze moge napisac, prosze o ewentualne pytania jezeli jest cos niejasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...