Skocz do zawartości

Jaki dac do 1200 zł?


dawido9810

Recommended Posts

Cześć, 
Borykam się ostatnio z poszukiwaniami dac'a i zastanawiam się czy wogóle ma sens zmiana, posiadam fiio dac 03, ale uważam że po podłączeniu go jest za mało basu, ale za to lepiej z wysokimi tonami. 
Mój wzmacniacz to Nad 326 BEE i kolumny dali 450
Słucham różnej muzyki ale głownie muzyki klubowej, rapu. Mój budżet to około 1200 zł, mogą być również używane
Dac jakie znalazłem w tej cenie:
- Oehlbach XXL DAC Ultra
- FX-Audio DAC-X7
- Cambridge Audio Dac Magic 100
- Musical Fidelity M1 DAC
- DAC SMSL M8A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam dużego doświadczenia sprzętowego i z innym DACiem jak pisałem nie porównywałem. Polecił mi go jeden z forumowiczów, chyba 1Ender, podzespoły z czego jest zbudowany wydały mi się również godne uwagi, opinie słabszych wersji były dość dobre, i tak się zdecydowałem, ale na ten teoretycznie najlepszy. W dodatku była promocja...

Edytowano przez wushu81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wushu81 napisał:

No ja nie mam dużego doświadczenia sprzętowego i z innym DACiem jak pisałem nie porównywałem. Polecił mi go jeden z forumowiczów, chyba 1Ender, podzespoły z czego jest zbudowany wydały mi się również godne uwagi, opinie słabszych wersji były dość dobre, i tak się zdecydowałem, ale na ten teoretycznie najlepszy. W dodatku była promocja...

Dziękuję,

Narazie wezmę pod uwagę tego co zaproponowałeś. Ale może ktoś ma większe doświadczenie w dacach. Ktoś coś poleci jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...