Skocz do zawartości

zestaw stereo duży pokój 48 m budżet 15 tyś


dl666

Recommended Posts

Witam WSZYSTKICH,

Planuję kupić zestaw stereo do pokoju 48 m, wysokość 5m. Słucham głównie jazz'u, muzykę filmową, spokojną muzykę akustyczną.

Muzyki słucham głównie z CD i streaming. Myślałem o wzmacniaczu Advance Paris MyConnect150 (ok 9000 tys) lub zestawie Audiolaba (ok 8000 tyś).

Jakie głośniki polecacie aby z tym dobrze zagrały, w takim pomieszczeniu, w takim mniej więcej budżecie (zostaje ok 7000 na parę) i przy takim rodzaju muzyki (nie zależy mi na potężnym basie).

Dziękuje z góry za porady i sugestie.

M

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Do takeigo dużego pomieszczenia potrzebujesz te,z wydajnej elektroniki. Audiolab mimo że bardzo ciekawy brzmieniowo bedzie za słaby do takiego pomieszczenia.

Advance Paris MyConnect150 nie jestem zwolennikiem montowania CD we wzmacniacze. Tego typu rozwiązania zostały porzucone lata temu ze względu na wyskokową awaryjność.

Advance Acoustic powinien szczególnie uważac na takie produkty. Ale tego konkretnego nie znam. Być może to szał. Nie wiem. Przesłuchaj go dobrze.

Jako alternatywę dla niego podam

obraz.png.e7a37d8a0f5b303cc1a97024212cd0d9.png

Taki zestaw jest obecnie w promocji przez dystrybutora. Od tej ceny jeszcze coś urwiemy. I jest to na prawdę dobre sprawdzone zestawienie.

Dalej

Roksan K3 + Cambridge CXN z Dali Opticon 8

Albo Marantz PM 8006 + NA 8005 z Fyne F502.

Konfiguracje można mieszać.

Zapraszam na odsłuch i po wyceny sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Bardzo dużo zalezy do Twoich preferencji brzmieniowych. Jeśli chciałbyś uzyskać dynamiczne i szczegółowe brzmienie z dobrą podstawą basową to polecam zwrócić uwagę na Roksan K3 w połączeniu z CXN v2 + Fyne Audio F502. Jesli chciałbyś uzyskać muzykalniejszy charakter brzmienia, a chyba na takim Ci zależy to koniecznie weź pod uwagę zestaw dzielony od Audiolaba czyli 6000a+6000n+6000cdt + kolumny Pylon Audio Diamond 30, Audio Physic Classic 8 lub nieco bardziej detaliczne Audio Academy Hyperion IV Plus. 
Wspomniany przez Ciebie Advance MyConnect150 to bardzo dobry sprzęt typu all in one ale jeśli tylko masz miejsce to lepszym rozwiązaniem będzie rozdzielenie systemu. W większym stopniu dopasujesz brzmienie do własnych potrzeb. W systemie dzielonym dodatkowo możesz zmienić nieco charakter brzmienia kablami.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Witaj,

Do takeigo dużego pomieszczenia potrzebujesz te,z wydajnej elektroniki. Audiolab mimo że bardzo ciekawy brzmieniowo bedzie za słaby do takiego pomieszczenia.

Advance Paris MyConnect150 nie jestem zwolennikiem montowania CD we wzmacniacze. Tego typu rozwiązania zostały porzucone lata temu ze względu na wyskokową awaryjność.

Advance Acoustic powinien szczególnie uważac na takie produkty. Ale tego konkretnego nie znam. Być może to szał. Nie wiem. Przesłuchaj go dobrze.

Jako alternatywę dla niego podam

obraz.png.e7a37d8a0f5b303cc1a97024212cd0d9.png

Taki zestaw jest obecnie w promocji przez dystrybutora. Od tej ceny jeszcze coś urwiemy. I jest to na prawdę dobre sprawdzone zestawienie.

Dalej

Roksan K3 + Cambridge CXN z Dali Opticon 8

Albo Marantz PM 8006 + NA 8005 z Fyne F502.

Konfiguracje można mieszać.

Zapraszam na odsłuch i po wyceny sprzetu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...