Skocz do zawartości

Jaki mini zestaw do pokoju 10m2?


TomTom

Recommended Posts

Cześć. Chcę kupić nowy niewielki zestaw do pokoju 10m2 w cenie max 1,5 tys. zł. Ma służyć głównie do cichego słuchania muzyki i podłączenia pod tv. Musi posiadać: usb, bluetooth, wejście AUX, wyj. słuchawkowe, wyłącznik czasowy, dab+, wejście cyfrowe. Dodam tylko, że aktualnie posiadam w innym pokoju NAD 356BEE + KEF iQ3 i taki rodzaj brzmienia mi odpowiada. Wytypowałem takie zestawy:

Panasonic PMX90/92

Yamaha B270D

ONKYO CS-375 D

Panasonic gra jak dla mnie - nie wiem jak to nazwać - za miękko? Yamahy i Onkyo nie mam możliwości nigdzie posłuchać. Dodatkowo Onkyo aktualnie brak u dystrybutora.

Czy macie jakieś inne typy ?

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom przepraszam ale podepnę się pod temat.  

Chciałbym zmienić staruszka Denona M39, który gra z Chromcast'em w mojej kuchni (około 8m2) i tak jak użytkownik TomTom zastanawiam się nad oczywistością czyli RCD-M41 a w dalszej kolejności Onkyo CS375.

Czytając forum S4Home polecał Panasonica SC-PMX84 w porównaniu z w/w (post z kwietnia 2019😆).

Panasonic??? Drodzy forumowicze czy ja coś przespałem? I serio jakiś typ do 1200 bym prosił. Thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...