Skocz do zawartości

Yamaha  rx-v485+ pylon audio pearl 25


Kacperd

Recommended Posts

Witam

Chcial bym prosić was o wypowiedz na temat zestawu Brat chce kupić Sobie kino domowe 

Był w salonie co się tym zajmują i zaproponowali mu zestaw 

Yamaha  rx-v485 + zestaw pylon audio pearl 25+ sat + cent + klipsch r100sw 

Wsszystko nowe z gwarancją i wyszlo to 5900 zl 

I tu pytanie do was czy to dobry zestaw ? Brat ogląda 90% Filmy,  10% muzyka pokoj ma ok.24m2 w kształcie prostokąta 

Edytowano przez Kacperd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zestaw sam w sobie całkiem spoko, jak na pierwsze podejście do kina. Zastanowiłbym się jedynie nad sub'em na 12" przetworniku. Co do ceny się nie wypowiadam. Możesz napisać do będących tutaj ludzi również z branży o wycenę takiego zestawu - można zawsze przyoszczędzić parę srebrników ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw może być pytanie czy osoba która chce go kupić go słyszała. Bo o tym nic nie napisałeś, jeżeli tego nie robiła to niech umówi się na odsłuch plus inną alternatywę dla porównania. Po odsłuchu wszystko będzie wiadomo nie ma co zamykać się przy jednym zestawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jak najbardziej ok, dobra konfiguracja. Jedyne moje propozycje - warto zmienić w 24m2 kolumny na model większy Pearl 27, druga sprawa to subwoofer, w podobnej cenie u nas masz lepszy i mocniejszy Klipsch R-12SW. Zapraszam do nas na odsłuchy jeśli masz taką możliwość oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza, będzie na pewno atrakcyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie mam maly problem z dźwiękiem  szwagier sie zdecydował na ten zestaw 

Yamaha  rx-v485 + zestaw pylon audio pearl 25+ sat + cent + klipsch r120sw

I połączyliśmy amplituner z  tv poprzez hdmi arc zrobiliśmy konfiguracje jak w instrukcji i tak  muzyka z blietooh chodzi normalnie a  juz z tv np you tube przerywa co pare sekund i  miga na amplitunerze ikonki glosnikow i do tego tv wykrywa tylko głośnik L i P i tylko dwa główne chodzą  a reszta nie prosze o pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

1. L i P bo sygnał jest stereo. Wiec te działają. Mozna to zmienić ręcznie. Ale tak jest poprawnie

2. To że miga to wina kabla. Jest za słaby. Zmienialiście?

1. A mi zawsze pokazuje dodatkowo sub. Tzn. W sygnale tv input mam 2,0 a output i tak 2.1. Nawet z wyłączonym subem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...