Skocz do zawartości

Witam proszę o pomoc dobór słuchawek,kabla, rozmieszczenie kolumn?


gadula85

Recommended Posts

witam proszę o pomoc w kilku sprawach.
1
słyszałem że kable do głośników nie mogą mieć różnych długości? czy to prawda ? ja mam jeden 4m drugi 2m i nie da sie tego inaczej zrobić bo nie mam jak po środku sprzętu zamieścić. co zrobić?

2
jaki kupić kabel do tego sprzętu? na razie mam jakiś zwykły za 1.5zł za metr

3
Jestem posiadaczem marantz pm5003 cd 5003 głośniki mission m34i
głośniki od miejsca siedzenia mam ustawione ok 3,30m od miejsca w którym słucham muzyki ale one od siebie są rozstawione ok 4,5m jeden na godzinie 9.45 a drugi na 3.45 czy ta opcja jest dobra?
mogę zmienić że od miejsca siedzenia będą stały 2.70m i od siebie ok 3.5m i na godzinach 10.30 i 2.30

co mam wybrać ?
4
jakie słuchawki wybrać. Na ten moment posiadam tonsil sd 501 i się sypią ale dobrze odbierają icon_smile.gif A budżet to ok 200zł może być więcej jak coś będzie fajnego

Z góry dziękuje za pomoc



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp na:
3.Stanowczo opcja druga.
Dazy sie do tego zeby odleglosc miedzy kolumnami byla okolo 3 m. Wtedy najlepiej tworza scene. A kat zawarty miedzy sluchaczem a nimi jakies 70 stopni. W pierwszej opcji miedzy godzina 9.45 a 3.45 jest kat polpelny (180)?
Dlatego stanowczo zmien na drugie ustawienie.

4.200 to torszke malo. Jakbys mial 300 to juz mozna cos wybrac .. np Sennheiser hd-555 czy grado sr-80 .\

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...