Skocz do zawartości

System 5.1.2


Stasua Krysia

Recommended Posts

Kochani, nigdy nie miałem żadnego kina, jedyne co miałem to 2 głośniki do komputera. ;)

Jako, że mam w suficie [nad sofą] zamontowane 2 aktywne głośniki Vision CS-1800P (mają bluetooth + kable wyprowadzone do szafki pod TV), chciałbym je wykorzystać do budowy systemu 5.1.2.

Salon z aneksem to 35m². Telewizor wisi na ścianie. Służyć zestaw ma do filmów i konsoli.

Jako, że mam możliwość kupienia za mniej jak pół ceny rynkowej Denon AVR-X1500H lub AVR-X2500H to myślę nad nimi. Do tego zestaw Polk Audio TL1600 5.1. Czy to będzie dobry zestaw? Jakieś propozycje, zmiany? Mnie już boli głowa, parę dni intensywnie szukam, czytam i im dalej w las, tym ciemniej. ;) Budżet jak widać po ww. przedmiotach.

Dzięki.

IMG_20200531_203050.jpg

Edytowano przez Stasua Krysia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Denon 2500h to dobry kierunek o cieplejszym charakterze brzmienia. Zastrzeżenia są do kolumn. Polk Audio TL1600 to bardzo malutkie satelity i poważnego brzmienia nie osiągniesz. W przypadku tych kolumn Denon 1500h będzie wystarczający. Zwróć uwagę na głośniki Polk Audio T531. Pamiętaj, że w przypadku kina domowego subwoofer prędzej czy później będzie musiał się pojawić jeśli chcesz mieć efektowne brzmienie. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...