Skocz do zawartości

Zestaw 2.0/2.1 do salonu ok 24 m^2


Tenfilip

Recommended Posts

Hej, 

Szukam dyskretnego zestawu (dac+preamp+wzmacniacz+kolumny) do 2.0/2.1 do salonu 24 metry. Ma to być coś w stylu Kef Eggs, do postawienia na komodzie po bokach telewizora dla teściów, jako prezent. Ma być nieduże, proste, brzmieć przyzwoicie:) Ostatecznie można pomyśleć o małym subwooferze, ale nie ma takiej potrzeby. Przeznaczenie 100% telewizja i to nie najwyższych lotów (seriale, dzienniki, pierdoły)- przy czym może jak będą mieć coś znośnego to może zaczną słuchać muzyki (mają odtwarzacz DVD). Chcę to mieć podpięte do telewizora, względnie jeszcze do DVD do słuchania muzyki - oba cyfrowo. 

Budżet to 1-2 tys złotych. Kolor ciemny, czarny lub ciemno wiśniowy.  Wiem, że to nie będzie urywać tyłka, ale też nie taki jest cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym dobrym rozwiązaniem byłby Topping MX3 + Pylon Audio Opal Monitor lub Heco Aurora 300. Topping załatwia wszystkie problemy ponieważ posiada na pokładzie DACa, dzięki któremu podłączysz TV czy komputer. W przyszłości będziesz mógł pomyśleć O podłączeniu subwoofera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optyk w tv gra często tak tragicznie że wiele osób woli korzystać z wyjścia słuchawkowego :) także te zestawy z hdmi to nie głupie rozwiązanie.

Ja mam do pc edifier luna i w sumie mogę powiedzieć że uwielbiam je... Jest w nich opcja gry po analogu i optyku, na pc mam po optyku i różnica względem analogu jest spora nawet bardzo.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...