Skocz do zawartości

Kolumny pod powernode 2i do 4000 zł


Papier

Recommended Posts

Witam serdecznie drogich forumowiczów. Szukając od kilku dni odpowiedzi na tytułowe pytanie na zagranicznych forach, postanowiłem zaufać polskim fachowcom. Szukam kolumn do powernode'a 2i w cenie zbliżonej do powernode'a (do 4 tysięcy złotych za parę). Prowadzę nieco koczowniczy tryb życia więc nie chciałbym umieszczać tutaj rysunku mieszkania. Generalnie będzie to zawsze mała kawalerka i może kiedyś wreszcie małe 3 pokojowe mieszkanie z niewielkim salonem. Powernode'a będę używał z tidalem. Słucham głównie rocka, rocka progresywnego, bluesrocka (klimaty takie jak U2, David Bowie, Elton John). Nie jestem miłośnikiem mocnych basów. Cenię sobie naturalne brzmienie (prywatnie gram na gitarze i lubię słyszeć gitarę basową tam gdzie powinna się znajdować - a nie z przodu, przed wszystkim). Na zagranicznych stronach często spotykałem się z pozytywną opinią nt. połączenia bluesounda z KEF LS50, ale obawiam się, że mogły być to sponsorowane informacje. Czy ktoś z Państwa będzie uprzejmy pomóc w dokonaniu bardziej świadomego wyboru?

Edytowano przez Papier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Kef LS50 to bardzo dobre połączenie dla Powernoda. Zyskujesz dynamiczne i szczegółowe brzmienie bez większych wyostrzeń. Średnica posiada masę oraz dobrą podstawę basową. Alternatywą mogą być Audio Physic Classic 3, które zagrają potężniejszym dźwiękiem z bliższą średnicą i bardziej napowietrzoną górą. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...