Skocz do zawartości

Dynaudio emit 30 dobór wzmacniacza


Spartacus1989

Recommended Posts

Cześć

Mam z cxa60 i jest bardzo dobrze w mojej opinii.Domyślam się że z cxa80 będzie jeszcze lepiej.Niestety nie miałem okazji testować.U mnie gra z lekko cofniętą średnicą, aksamitną górą i wyraźnie,ale nie natarczywym dołem.Scena rozłożona z głębią oraz źródłami pozornymi.Wszystko wyważone,bez dominacji żadnego z elementów.

Edytowano przez Mar Ka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mar Ka napisał:

Cześć

Mam z cxa60 i jest bardzo dobrze w mojej opinii.Domyślam się że z cxa80 będzie jeszcze lepiej.Niestety nie miałem okazji testować.U mnie gra z lekko cofniętą średnicą, aksamitną górą i wyraźnie,ale nie natarczywym dołem.Scena rozłożona z głębią oraz źródłami pozornymi.Wszystko wyważone,bez dominacji żadnego z elementów.

cześć

W jak dużym pomieszczeniu słuchasz i jakich gatunków muzycznych? po za tym dzięki za świetny opis :)  zgadzam się z Tobą też podejrzewał że z cxa80 było by tylko lepiej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Cambridge Audio CXA80, Roksan K3, Cyrus One Cast to bardzo dobre wzmacniacze pasujące do Emitów m30. Jeśli chodzi o Audiolaba to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby 6000a, który zagra dynamiczniej i bardziej szczegółowo względem potulnego brzmienia 8300, chyba że lubisz taką prezentację dźwięku. Cyrus One Cast ma tę przewagę, że na pokładzie masz już opcje sieciowe i sterujesz wszystko z aplikacji natywnych Tidala czy Spotify. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2020 o 07:07, S4Home napisał:

A z czym słuchałeś jak kupowałeś?

Moim zdaniem dobre kompany to CXA80 / Cyrus ONE / Moon 240 i czy Roksan K3

Jeśli chcesz odsłuchać w domu przed zakupem to zapraszam po wypożyczenie.

zależy mi jeszcze na wyjściu do suba, duża jest różnica między klasą AB a D? krążą opinie że cyrus lepiej kontroluję basy. Czy do cyrusa można podłączyć suba?

Dnia 2.06.2020 o 07:50, Q21 napisał:

Cześć,
Cambridge Audio CXA80, Roksan K3, Cyrus One Cast to bardzo dobre wzmacniacze pasujące do Emitów m30. Jeśli chodzi o Audiolaba to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby 6000a, który zagra dynamiczniej i bardziej szczegółowo względem potulnego brzmienia 8300, chyba że lubisz taką prezentację dźwięku. Cyrus One Cast ma tę przewagę, że na pokładzie masz już opcje sieciowe i sterujesz wszystko z aplikacji natywnych Tidala czy Spotify. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

cześć.

cyrus one hd wystarczył by, tylko chcę mieć wyjście na suba dodatkowo w wzmacniaczu. Taka opcja np. do filmu albo terapii bassowej po pracy ;) zastanawiam się jeszcze czy duża jest różnica między CXA80 vs Cyrus one hd? chodzi o jakość dźwięku i odczucia z muzyki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2020 o 07:17, S4Home napisał:

Nie zaczynaj pytania o klasy bo to kolejna po kablach dziura bez dna. Różnica jest i jedno wolą to drudzy to.

A jaki masz sub? Brakuje Ci basu przy Emitach?

suba miałem własnej konstrukcji 10' STX. Nie brakuję basu w muzyce ale chciałbym mieć rezerwę pod ręką. Masz rację każda klasa gra inaczej i ma swoje plusy i minusy. Warto przesłuchać i wyciągnąć wnioski. Jedno mnie nurtuję przy cyrusie potrzebny będzie DAC przy słuchaniu z źródeł cyfrowych? np TV, konsola, laptop. Jeśli tak to jaki w rozsądnym budżecie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...