Skocz do zawartości

Sluchawki nauszne. Budzet 1200 zl za same sluchawki i 2000 zl za zestaw sluchawki + DAC


Recommended Posts

Obydwa DragonFlye najlepiej zgrają się z NightOwlami i są to jedne z mniej wymagających słuchawek :) One nawet z tańszym Redem zagrają nieznacznie gorzej niż z Cobaltem, nie wiem czy można to w sumie określić "gorszym graniem" - Cobalt poprostu bardziej wygładza dźwięk z nimi i gra trochę inaczej - to już kwestia kosmetyczna, dla mnie różnica nie była tak znacząca aby dokładać w tamtym okresie 500 zł do Cobalta

 

Edytowano przez kuba8911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych Sennheiserów nie podłączysz taniego daca pokroju DFR i DFC. Są to ciężkie do napędzenia słuchawki i będziesz musiał sporo dołożyć do elektroniki aby dobrze zagrały. Nie jest to ekonomiczna opcja :) Najlepiej odsłuchać w którymś salonów jeśli nie masz daleko Sennheisery i Audioquesty bo w tym budżecie nie masz zbytnio innej opcji ... Z Audioquestami jest tak jak pisał JANUSZ, albo pokochasz, albo znienawidzisz  :) Do Sennheiserów musisz się liczyć z wydatkiem ~ przewyższającym cenę słuchawek

Minimum przyzwoitości z tego co jest polecane do 660S aby je napędzić to Questyle CMA400i lub idąc dalej lampy. Tak czy inaczej to koszt 3 k + słuchawki

Do 650 również polecana lampa aczkolwiek można od biedy zastąpić ją chociażby Aune T1 ale i tutaj masz koszt 1200 zł

Edytowano przez kuba8911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MichalZZZZ napisał:

Na innym forum mi polecaja do HD 660S DragonFly Cobalt albo iFi ZEN DAC, a to nie znow az tak wielki wydatek jak piszesz, wiec ja juz nic nie rozumiem :)

Przeczytaj wcześniejsze posty kolegów :) tanią elektroniką nie wyciągniesz maksimum z tych słuchawek, ten cobalt świetnie napędzi dużo mniej wymagające słuchawki. Z sennheiserami oczywiście też jakoś zagra, pytanie na ile będziesz zadowolony

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...