Skocz do zawartości

Kino domowe Denver-zmiana glosnikow


dariooo43

Recommended Posts

Witam-prosze o porade.
Kupilem za dosc tanie pieniadze kino domowe firmy Denver--wiem ze za taka kase cudow oczekiwac nie powinienem...i dlatego chcialbym poprawic w tym...."cudzie" troche dzwieki bo nie brzmia za ciekawie.-w zwiazku z tym moje pytanie---na jakie glosniki moglbym wymienic te ktore sa w zestawie-aby nie narobic sobie czasem klopotu-Jakie glosniki byscie mi zaproponowali?
Niechcialbym tez tracic za duzo kasy na nie-tak ok-200zl-te co sa w zestawie to 4 razy 15 W-Chcialbym aby glosniki przednie byly glosnikami dwukanalowymi to znaczy mialy wbudowany glosnik tonow wysokich i niskich-tylko nie wiem czy takie moglbym podlaczyc do tego kina-i czy takie wogole w zestawach kina domowego istnieja----A moze wymienic tylko przednie na wlasnie takie?--prosze o opinie i pomoc.
Dzieki za ew.pomoc i porady-Pozdr. -Dar


kino domowe-denver

Prosze o odpowiedz--Nikt nic nie odpowiada...czyzbym zadal ....dziwne pytanie?--pytam przeciez osoby ktore wiedza duzo wiecej na ten temat odemnie...a moze glosniki nie sa az takie zle jak je okreslilem--wiec prosze o ew.odpowiedz i porade czy warto cokolwiek zmieniac bo niechce kupic czegos co nie poprawi mi dzwieku-Pozdrawiam -Dar.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...