Skocz do zawartości

Streamers vs Google Chromecast Audio


Remi Franek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

CA kupiłem kilka lat temu do spotify, mam również zwykle C oraz C 4k uważam że za te pieniądze to świetna linia produktów ze swietna koncepcja funkcjonowania. 

Od jakiego czasu jestem na Tidalu bo jednak w stosunku do spotify różnice słuchać i rok temu postanowiłem kupić toppinga bo dowiedziałem się że CA może być podłączony optycznie , ale wyszło że to trochę wyrzucone pieniądze w błoto bo żadnej poprawny nie ma i topping służy jako DAc ale podpięty do dekodera tv.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
22 minuty temu, kevbo napisał:

A ja ostatnio wymieniłem w swoim Chromecast kabel optyczny na wireworld i gra jak marzenie. Do tego dokupiłem przejściókę ugreen na kabel rj45 i całość działa dużo stabilniej. 

 

Witam,u mnie chromecast audio gra po wi-fi już dwa lata,jest bezbłędny w sreamingu,czego nie mogę powiedzieć o malinkach,boxach,itp.wynalazkom,nawet streamer yamahy odesłałem, natywna apka tidala jest super,ale ostatnio gram na apce usb audio player pro,i powiem szczerze że brzmieniowo jest bardziej rozdzielczo i przestrzennie,co to za wirewold ?i ta przejściówka możesz podesłać linki, pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zbynio napisał:

Witam,u mnie chromecast audio gra po wi-fi już dwa lata,jest bezbłędny w sreamingu,czego nie mogę powiedzieć o malinkach,boxach,itp.wynalazkom,nawet streamer yamahy odesłałem, natywna apka tidala jest super,ale ostatnio gram na apce usb audio player pro,i powiem szczerze że brzmieniowo jest bardziej rozdzielczo i przestrzennie,co to za wirewold ?i ta przejściówka możesz podesłać linki, pozdrawiam.

 

https://www.ugreen.com/products/micro-usb-to-rj45-lan-ethernet-adapter

A jeśli chodzi o kabel optyczny to jest to wireworld nova toslink mini. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak juz wczesniej pisalem od niedawna mam zaintalowany na tablecie program usb audio player pro,stremuje sobie tidala przy uzyciu tej apki,i na chromecasta audio,i o dziwo po raz pierwszy na wyswietlaczu daca smsl sanskrit 10mk2,wyswietlila mi sie probkowanie 96,oznacza to ze chromecast audio wypuszcza strumien juz mqa?,slysze jednak delikatna roznice w dzwieku,na kozysc tej apki,porownujac do stremingu natywnego tidala na chromecasta,moze ktos mi przyblizy jak to dziala?,natywnie mam zawsze 44,1  ,nawet na mcconect mam najwyzej 48,niestety kiedy odtwarzam z apki usb audio pro i kiedy na przyklad wlacze yutube na tablecie odtwarzanie sie zatrzymuje jesli zaczyna sie odtwarzac jakis filmik na yutube,jedna natywna apka tidala jest super,pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...