Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

Swój zestaw rozszerzyłem o dodatkowe urządzenie, podpięte do Q5 kablem coaxial. Bardzo pozytywne zaskoczenie o dziwo wydobywa przyzwoite dźwięki z płyt CD. Testuję drugi dzień jestem bardzo mile zaskoczony. Sony BDP-S3700 

Rodzaj odtwarzanych płyt: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW 

Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, LPCM, OGG, AIFF, ALAC, DSF 

Wi-Fi: tak

DLNA: tak 

 

IMG_20201105_135052170.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę żeby przetestować serwer DLNA oczywiście na ile dzieciaki mi pozwolą, teraz zdalne nauczanie nie mogę głośniej słuchać muzyki ☹️ 

Czyli mogę liczyć że Tidal, Spotify na nim pójdzie?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jak reszta stremerów sieciowych. Chromecast działa z różnymi programami która mają opcje przekierowania odtwarzania, a w tym programami serwisów streamingowych. Tu używasz programu do sterowania urządzenia i masz tylko takie opcja jakie daje ten program sterujący którym tu jest np. Mconnect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak działa serwer DLNA mianowicie przechowuje on treści multimedialne i wykorzystuje je bezprzewodowo w sieci. Jeżeli go aktywujemy serwer umożliwia wygodne przeglądanie całej kolekcji multimediów z wielu urządzeń. Możemy potem sobie przesyłać udostępniać różne pliki według własnych upodobań. 

Dobrze rozumuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Chromecasta najlepiej dopasowanym środowiskiem jest Android. Bez problemu można na niego przenosić strumienie z programów pod różnymi systemami operacyjnymi o ile te posiadają taką funkcję. Dlatego nie powinno być problemu z tym. Połączenie Chromecasta z tym wzmacniaczem również nie powinno stwarzać jakichkolwiek problemów, bez względu na jego rodzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fx-audio D802C ma z tego co wiem dość złagodzona górę i wskazane jest do niego użyć kolumn o dość wyeksponowanym zakresem górnego skraju pasma. Do niego trzeba jeszcze kupić zasilacz. Alientek D8 jest lepiej wyposażony od Q5pro. Jest wyposażony w zasilacz 28V a nie 32V co dało by pełną moc o mocy 120W co nie pozwoli z pewnością na osiągnięcie deklarowanej mocy 80W na kanał. Raczej podobną do Q5pro. Oba te wzmacniacze mają analogowe impulsowe końcówki mocy. 

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...